Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

nije mi dobro pod svim uslovima, samo od slika.

 

zveknula sam sa sprata nekoliko strshljenskih gnezda, reklo bi se zapochetih pa napushtenih, to je tvrdo ko staklo, kad krcne, chuje se kao porcelan, neverovatna stvar. preuredila prostor da bude neprivlachan za zavlachenje, ispolivala nekim rajdom. sace vidimo kako mi ide :ph34r:

Link to comment
Just now, gospa buba said:

nisam ih jos zive videla. letos sam se jurila sa nekim parom shto je hteo da mi snese porodicu u cipele, ali su odustali vremenom.

 

 

Jedno jutro vidim nesto se meskolji i cudno mrda po prozoru, kad ono, napravilo ogromno gnezdo a unutra jedno dvaes-tries larvi mrdaju guzicama. Strsljen nam priredio truman show, rekoh zeni, ja odoh sada malo da prosetam, ti vidi sta ces.

Link to comment
21 minutes ago, Lancia said:

Jedno jutro vidim nesto se meskolji i cudno mrda po prozoru, kad ono, napravilo ogromno gnezdo a unutra jedno dvaes-tries larvi mrdaju guzicama. Strsljen nam priredio truman show, rekoh zeni, ja odoh sada malo da prosetam, ti vidi sta ces.

:lolol:

 

ne mogu da kazem da se kod nas postavljalo pitanje ko ce, poshto je bio da kazem zahvat sa izvesnim planiranjem i logistikom, onda sam se ja prihvatila (bila sam kod kuce dovoljno mnogo dana da mogu da pratim). inache, lokalno, uleti neshto, samo kazem dusho u sobi je neki dinosaurus vidi shta cesh. to pre nego shto uteknem. i ljubitelj prirode to administrira, lovi, peca, vraca u habitate, shtagod. ja ne izlazim :hihi:

Link to comment

vi ste divni, vegetarijanci :wub:

 

mislim, jedared sam se tushirala u opshtezitiju mgu i kao shushka neshto i podigla glavu i videla crn plafon tarakana.

 

to me spremilo za mnoge zivote, ali ne sve :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment
vi ste divni, vegetarijanci :wub:
 
mislim, jedared sam se tushirala u opshtezitiju mgu i kao shushka neshto i podigla glavu i videla crn plafon tarakana.
 
to me spremilo za mnoge zivote, ali ne sve :hihi:
Ako ne može rukom, uznem veliku pincetu za lemljenje pa uhvatim i vratim nazad
Link to comment
7 minutes ago, beta kentauri said:

hvatam usisivač, metlu ili klompu šta mi prvo padne šaka i time mlatim takva čudovišta.

:yucky:

 

Sve to sto ima vise od cetiri noge, sisaljke, zaoke, krila... napalm. (osim pcele)

Edited by Lancia
Link to comment
5 minutes ago, renne said:

Ako ne može rukom, uznem veliku pincetu za lemljenje pa uhvatim i vratim nazad

predivno, nadasve profesionalno. bravo kolega.

 

pinceta za lemljenje nema zashta se nije koristila :rolf:

Link to comment
Sve to sto ima vise od cetiri noge, sisaljke, zaoke, krila... napalm. (osim pcele)

b9a550b9acdd672885f9a014524f667b.gif

 

Nemam nesto preveliku frku, ali nije mi bas svejedno uvek, pogotovu kad ulete veliki zeleni skakavci. Pojma nemam sta im to odgovara da lete cak do III sprata, ali bar jednom godisnje se desi.

I tada uz vrisku i ciku uhvatim ga kesom i pustim da odleprsa. Jednom se zavukao negde prvo suskao, pa zriktao, jedva ga nahvatala posle 2 dana.Ostalu neman uglavnom utepam bez milosti, ako se ne povuku same odakle su dosle.

 

Link to comment

mi smo ih kad smo bili kod opshtine u soliterima imali na sedmom, skakavce, zrikavce, ali je i drvece bilo do sedmog osmog pa nije bilo chudno. to samo otvorim vrata, registrujem, zatvorim i ne ulazim vishe. skakavac me potpuno prevazilazi [emoji38]ol:

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...