Jump to content
IGNORED

Fotografije, Druga liga Zapad


čekmeže

Recommended Posts

Indy,Tako treba, a ne ono kao televizori pre 40 godina. Da se jednom slozim sa CowBoy-om i meni smeta halo efekat na nebu, pretpostavljam da si agresivno radio unsharpen mask sa velikim radijusom.

Link to comment
Auuuuuuuuizsaturisaliga bre Indy:)verovao ili ne, obrada mi smeta jedino kod neba
Pa, nije toliko izsaturisano, vise je zatamnjeno - evo originalne fotke bez ikakvih izmena, samo skenirano s negativa (ona je u stvari bolja). Malo sam se igrao, ovaj put sa Picasom (mislim da nista nisam radio u PS).2ql96j8.jpg
Indy,Tako treba, a ne ono kao televizori pre 40 godina. Da se jednom slozim sa CowBoy-om i meni smeta halo efekat na nebu, pretpostavljam da si agresivno radio unsharpen mask sa velikim radijusom.
Neki od tih "televizora" pre 40 god. i jesu fotke otprilike iz tog vremena (ja ponekad okacim nesto staro 30 god. a da ne kazem nista. Evo neceg takvog, doduse starog samo oko 25 godina, i to bas na temu na koju si me podsetio :D ... Ovo je slikano negde na Adi Ciganliji ~1984.2qc2iw1.jpg
Link to comment
P.S. sorry ali meni je ono previse igranja po slici. Puno je bolji original.
Pa ovo je topik za igranje (barem sa ga ja tako shvatio)... zato sam ovde i kacio. :)Rovinj, odmah ispod Sv. Eufemije.
Link to comment

Indy, ako budes u prilici probaj Nik Efex Silver Pro (najrasprostranjeniji kao plugin za PS, ali ima i za druge programe), ja nisam bas odusevljen, ali mislim da ce ti se svideti.

Link to comment
Pa, nije toliko izsaturisano, vise je zatamnjeno - evo originalne fotke bez ikakvih izmena, samo skenirano s negativa (ona je u stvari bolja). Malo sam se igrao, ovaj put sa Picasom (mislim da nista nisam radio u PS).2ql96j8.jpgNeki od tih "televizora" pre 40 god. i jesu fotke otprilike iz tog vremena (ja ponekad okacim nesto staro 30 god. a da ne kazem nista. Evo neceg takvog, doduse starog samo oko 25 godina, i to bas na temu na koju si me podsetio :D ... Ovo je slikano negde na Adi Ciganliji ~1984.2qc2iw1.jpg
Saseko si drvece gore.I dole. Edited by Schmeling
Link to comment
Indy, ako budes u prilici probaj Nik Efex Silver Pro (najrasprostranjeniji kao plugin za PS, ali ima i za druge programe), ja nisam bas odusevljen, ali mislim da ce ti se svideti.
Stavicu 1 brzinski komentar na foto tehnike.
Link to comment
Ako ti dodje Kauboj, ima da te natera da posaljes neki foto rad ;)
'Ocu, obecavam. Obozavam fotografiju; cim me prodje ovaj problemchic shto ga imam trenutno, idem vani da shkljocam.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...