Jump to content
IGNORED

Fotografije, Druga liga Zapad


čekmeže

Recommended Posts

Jel postoji neki humani topic gde se kace tudje slike ili moze i ovde? Jedan dobar drug zadnjih par godina radi na prekookeanskim brodovima i dao mi je kompakt ce-de sa slicicama iz celog sveta pa bih mogao negde da ih okacim...

Link to comment

To bi bilo sasvim logicno da ove sliku nisu iz sledecih destinacija: Acapulco, Cabo San Lucas, Columbia, Nassau, Nicaragua, Puertorico, St. Marteen, St. Thomas, San Francisco... Mozda je malo glupo da otvaram teme samo sa slikama.

Link to comment
Proceni sam. A picture is worth a thousand words.
Ipak ne. Postavljacu ako se desi da neko od onih koji su obisli ta mesta postavi temu, ovako mi je glupo.Pre nego sto se odjavim, evo 10-ak komada na kvarno :P

DSC_0225.jpgDSC_2931.jpgDSC_2982.jpgDSCF1265.jpgDSC_3245.jpgDSC_3169.jpgDSC_3243.jpg_MEH5959.jpgDSC_8997.jpgDSCF1202.jpg

Link to comment
Jel postoji neki humani topic gde se kace tudje slike ili moze i ovde? Jedan dobar drug zadnjih par godina radi na prekookeanskim brodovima i dao mi je kompakt ce-de sa slicicama iz celog sveta pa bih mogao negde da ih okacim...
Postavi na Putovanja, posto pretpostavljam da su turisticke.edit: mada u spojleru ima par interesantnih i za ovaj PDF. Edited by CowBoy
Link to comment

@Elle: svidja mi se portret u sredini - mozda si mogla da potenciras raspolozenje koje vec postoji na portretu i nekim drugacijim uglom (kao kod ovih dole, ali bez chiche Mojsija)

Link to comment

o, hvala CowBoy! sledim instrukcije, svakako cu je opet slikati, a bez chicha Grge Ninskog:) znaci mi komentarzaneo me odnos vere i zene, sto je ok, samo ocito ne ovako. sir, yes sir!!ja zbog eventualnog komentara tipa guideline u stvari i postavljam fotkice, jer nemam ja cime da se pohvalim na ovom pdf-u, rekoh ja vec.uzivam u fenomenalnim radovima, nekad jos i vise u vasim diskusijamasmijesano - bice nesto i od mene kad porastem, upijam bajne vam linkove i ucim napamet:)hvala jos i jos

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...