Jump to content
IGNORED

Fotografije, Druga liga Zapad


čekmeže

Recommended Posts

@ photogazing-al ste neki, vi profići, hoćete da nam date na znanje da ovo naše nije ni za drugu ligu? :D ;) elle - samo ti kači Perast ;) prima - šteta, po meni, što je mutna fotka. inače, volim pauke :skoropawubić:ja još malo dubrovnika...dvorište franjevačkog manastira (samostana) u romaničkom stilupost-1652-1219143736.jpg

Edited by batticuore
Link to comment

batticuore ja samo da ti ka'em da nemam veze sa pro. ove mi se ne dopadaju a, verujem da bi mi se dopale na početku kad sam počeo. fora je jednostavno da sam što svesniji kada fotkam i to je cela priča, a volim i pedantnost kod mene u kadru, mada to ne mora uvek da deluje na oko tako. btw. meni je sada u avgustu godinu dana kako fotkam, tako da... i još ovo. ja sam jednom predložio da se ta dva topika spoje u jedan.

Link to comment

dve do tri godine staredobila IXUSa za brzdej pa se malo igralamozda moze nesto da se izvuce iz neke obradom, ali ja ne bih znala sta, tj. kako. svaka sugestija dobrodosla!gustiranje kafed63f85cb.jpgzavrsavanje piva86163968.jpgposmatranjea4915ae5.jpg

Link to comment

@ photogazing i primahvala. ja sam duduk za obradjivanje, uglavnom jer nemam vremena da se ufuravam u photoshopove. a sem toga, iz bezveze razloga sam zapostavila fotkanje koje mi je svojevremeno jako prijalo, iako je malo toga bilo vredno pokazivanja. sad, jedan razlog za zapostavljanje je sto sam IXUSa izgustirala + taj neki osecaj da samo snapshotujem mi je dosadio. mozda mi treba "teza" tj. ozbiljnija masina sa kojom cu vise moci da se igram. a za tezu masinu treba skupiti novce a to mi bas nesto i ne ide.ali, ono sto mi je mozda najvise prijalo je to neko drugacije posmatranje stvari oko sebe, primecivanje potencijalno dobrih tema cak i kada se ne uhvate aparatom. samo gledas i prosto sve bude lepse kada primetis koliko stvari postoji koje su vredne belezenja. @ elle: ovaj prozor je caroban, ode na desktop da mi pravi utisak ladovine i mora napolju. hvala!

Link to comment
fora je jednostavno da sam što svesniji kada fotkam i to je cela priča... btw. meni je sada u avgustu godinu dana kako fotkam, tako da... i još ovo. ja sam jednom predložio da se ta dva topika spoje u jedan.
photogazing, e to boldovano i mene je snasloi ja sam istog staza, tj pazarila digitja kad i ti tvoj aparatnedavno krenla eksperimentisanje sa obradama datim alatkama u Iphoto, ima osnovne funkcije i za sad ni ne treba visedavno nekad slikala sam dvorista po bg-u tatinom Yashicom ( ne znam model), dabome manuel, pa razvijanje slika, stipaljkice i uzivanjcija, sve bez pretenzija - samo da kujica albino Tina lepo ispadne i da fotka dvorista odise onim zbog cega sam i slikala.. hop preko par decenija kartonskih aparata da se ovekovece decije odrastanje... i sad ovaj digitj Praktica - luximedia 7303od skora snimam (relativno) svesno; bas si dobro opisao i to otkad sam otkrila ovaj sjajni pdf@maxi: hvala ti puno, al pazi, jeste da postajem svesnija u momentu okidanja, ali ja "nemam oko" (jos uvek, al doci ce i to) tj kriterijum, da bihznala koja je fotka vrednija od koje ( pa da razdelim na gornji ili ovaj topik, recimo) - jako volim ovaj prozor, znaci mi zbog onog sto sam osecala kad sam snimila - jara i pakao napolju, a ja u rashladjenoj sobi sjestim i meracim zasticena, slika case isto - rano jutro u kafani, duge esprsice i uzivanje u tripodu, novom ljubimcu - to je ono sto meni odredikoliko mi fotkica znaci - znaci, nemam ja to oko meni je zapravo najdraza, jer ne znam koja je najbolja, ova sodade, jer mi je dushu ohladila fjaka zene u crnom i brod koji je prosao.. pravi fado, amalija rodrigez ( htedoh i muziku da linkujem)gledam vas i ucim - mora znati razluciti "draga mi je" od "mozda jeste dobra" ( znati da je odlicna sunjam da se desava)@lessa - desktop? wow hvala i uzivaj - imam seriju ovog prozora, postovacu ih jos; ova tvoja sholja je predivna, a sve tri mi se svidjaju @batticoure bice jos Parasta:)vecerashnja setnjica -Splitimage15iz3.png
Link to comment
dve do tri godine staredobila IXUSa za brzdej pa se malo igralamozda moze nesto da se izvuce iz neke obradom, ali ja ne bih znala sta, tj. kako. svaka sugestija dobrodosla!gustiranje kafed63f85cb.jpgzavrsavanje piva86163968.jpgposmatranjea4915ae5.jpg
Sta vam je sa kacenjem ovakvih fotki ovde - imate gore topik za ovakvu fotografiju pa kacite tamo. Elle, takodje - imas topik gore za pro fotke:) steta je rusiti sharm ovog plemenitog topitja ovako kompletnim fotografijama.Mozda je doslo vreme da se ovi topici spoje, ovaj odavno nije druga liga zapad.
Link to comment
Sta vam je sa kacenjem ovakvih fotki ovde - imate gore topik za ovakvu fotografiju pa kacite tamo. Elle, takodje - imas topik gore za pro fotke:) steta je rusiti sharm ovog plemenitog topitja ovako kompletnim fotografijama.Mozda je doslo vreme da se ovi topici spoje, ovaj odavno nije druga liga zapad.
ja svoje okacila ovde jer su skroz neobradjene a i nisu mi u rangu nekih od gore koje obaraju s nogu. (ne pecam komplimente, ali svejedno hvala na istima)
Link to comment
jos malo divljenja, molicu lepo -_- mislim, ne mom fotografisanju ofkors, vec objektu fotografisanja! :) post-1652-1219009186.jpg
Isti model, drugo svetlo - Stradun pred zalazak sunca:)2787402343_6060312c94_o.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...