Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

za sepra je milan totalno OK - malo su poveci bili prasici (tesko bi se tako mogli i nazvati) ali je ukus pristojana ako trazis bas prase prase, onda je najbolje da na kalenicu napravis djir po mesarama i vidis ko ima najbolju prasetinu - svezu - uzmes koliko ti treba i odneses pravo sa pijace u pekaru u kursulinoj (onu zelenu, iza opstine vracar). usluzno pecenje u pekari je 60 din po kilu, kilo praseceg mesa je oko 500 dindzi, kalira oko 40 posto prilikom pecenja. tako da si otprilike na slicnoj ceni kao da si kupio u pecenjari ali bar lepo odaberes sta ti se svidja i sigurno imas bolji rezultat. majstoru u pekari objasnis kako hoces, vrlo je kooperativan.

Edited by gazza1
Link to comment

tu negde u kraju je jankovic.dok sam ziveo na vozdovcu ("jankovic" postoji jos i u v.stepe i u bloku 45) bio sam redovna musterijapo meni, najbolja pecena prasetina u gradu.ne znam kako stoje sa jagnjetinom... nema lepse tice... itd. :)

Ljudi! Gazzo!Koja je najbolja pecenjara blizu Vuka/Kalenica? imaju li jagnjecinu?
Link to comment
  • 2 months later...
Vrlo sam zadovoljan Kebab-om u G .Delceva malo su skuplji od okolnih npr SiS-a ali kvalitet mnooogo bolji.....
pravi je turcin taj kebab osnovao, kemala pase naslednik i anatolije detekvalitet je nesporan
Link to comment
Danas srušen Loki, ima i uhapšenih.
good ridance.
Čekam da se malo poboljša vreme pa da skoknem, nisam dugo bio.
ne casi casa, odlicni su i dalje. imali su manji pad u kvalitetu u nekom trenutku, ali su se vratili na staro. jeo pre neki dan maxi kebab, odlican. ovi sto su jeli doner imaju iste utiske.
Link to comment
Vrlo sam zadovoljan Kebab-om u G .Delceva malo su skuplji od okolnih npr SiS-a ali kvalitet mnooogo bolji.....
pravi je turcin taj kebab osnovao, kemala pase naslednik i anatolije detekvalitet je nesporan
Bem mu, ja jeo samo jednom i nije mi ostao u lepom sećanju, toliko su natruljali soli da sam se probudio kao mumija. Istini za volju, bio sam i prilično alternativno trezan. Baš ću da pokušam ponovo kad ga svi toliko nahvaliste.
Link to comment

Gde je guzva? Najlepsa stvar kod The Kebaba je sto narucis kulturno dok gledas chopor kako gazi preko lesheva 50 metara dalje na Shishu.Dobro lazem, nije najlepsha, ali je svakako lepa. Posebno kad krenesh da zderesh.

Edited by Venom
Link to comment
Gde je guzva? Najlepsa stvar kod The Kebaba je sto narucis kulturno dok gledas chopor kako gazi preko lesheva 50 metara dalje na Shishu.Dobro lazem, nije najlepsha, ali je svakako lepa. Posebno kad krenesh da zderesh.
Ja se uvek zapitam sta tom narodu nije u redu sa nepcima i jezikom kad se guraju tamo pored zivog The Kebaba. Jedno vreme sam bio ubedjen da ga svesno bojkotuju zbog necega ali nisam mogao da smislim ni jedan moguci razlog.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...