Jump to content
IGNORED

Utisci iz BG


braca

Recommended Posts

miris: mango i papaja.
Valjda šljiva i prasetina! angry.gif... treba očuvati lokalne specifičnosti, pa valjda narodu treba da ostane nešto svoje. -_-
Link to comment
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    12

  • braca

    12

  • henrik larsson

    11

  • Yoyogi

    8

moramo u korak sa svetom! i sajkaca i mango!a sad' ozbiljno, utisak iz bg, pre desetak dana svratim u nesto sto se zove kineska robna kuca(!?), ogroman prostor sa kvalitetnom robom sa dalekog istoka... a na ulazu elektronska vrata i zastitne tracice na svim proizvodima! video kinez da nema leba od postenja u srbiji. biggrin.gif

Edited by Takeshi
Link to comment

bg je znacajno cistiji i uredniji nego prije par g(potez blok 62-centar)a i mogu kineskinje da glume japankinje za jojogija, ima da se osjeca kao kod kuce

Link to comment
....a i mogu kineskinje da glume japankinje za jojogija, ima da se osjeca kao kod kuce
Gde to moze? To je kao da kazes "Cecenke da glume Ruskinje". Druga rasa.
Link to comment
Gde to moze? To je kao da kazes "Cecenke da glume Ruskinje". Druga rasa.
saljenje, jojogi, ne brigajnego, jel stvarno 25g nisi bio u bgd?(sto uopste i nije nista neobicno ako kojim slucajem i nisi iz bgd, ali nisam uhvatila info odakle si)
Link to comment
saljenje, jojogi, ne brigajnego, jel stvarno 25g nisi bio u bgd?(sto uopste i nije nista neobicno ako kojim slucajem i nisi iz bgd, ali nisam uhvatila info odakle si)
Bice 24 kada dodjem. Da vadim sva istekla dokumenta i cerku upisem u trece drzavljanstvo. Ne moze ovde, nas covek u Ambasadi se polomio da mi nadje kako ali ne vredi jer mi je sve isteklo pre 20 godina, drzava 3-4 puta promenila ime i simbole.U Beogradu sam rodjen, odrastao u prigradskoj opstini, u Bg se vratio za faks i ostao. Iz Bg sam i otisao u inostranstvo.
Link to comment
Bice 24 kada dodjem. Da vadim sva istekla dokumenta i cerku upisem u trece drzavljanstvo. Ne moze ovde, nas covek u Ambasadi se polomio da mi nadje kako ali ne vredi jer mi je sve isteklo pre 20 godina, drzava 3-4 puta promenila ime i simbole.U Beogradu sam rodjen, odrastao u prigradskoj opstini, u Bg se vratio za faks i ostao. Iz Bg sam i otisao u inostranstvo.
covece ne mogu ni da zamislim kako ces se osecati
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...