Jump to content
IGNORED

Utisci iz BG


braca

Recommended Posts

Овакве ствари људи углавном убадају у сопствене травњаке (ко има :rolleyes: ), мада се деси да активисти то забоду понегде, па власник онда склони - рецимо, код Бумбарове бензинске пумпе, један дан га има, други дан га нема (оно, сад нема ни Бумбара, продао пумпу неком). Поента је у томе да се то ништа нигде не лепи, то је разапето на два жичана штапића који се пободу у травњак, а и у томе што травњака има на све стране - вишка земље, може се. Чим прођу избори, локални одбори пошаљу активисте да то све покупе, да им не би нека инспекција * матер (или не знам чиме их већ држе на узди).
Za ove znakove uvek postoje veoma dobro regulisani znakovi, uglavnom na lokalnom nivou. Ako ti neko greskom postavi znak na tvoje vlasnistvo, 1 poziv nadleznima je dovoljan da posalju nekoga da ih skloni u vrlo kratkom roku. To se meni desilo pre 2 godine, s tim sto sam ja licno uklonio i potom unistio te znakove s obzirom na 1 duboko personalno gadjenje koje sam osecao prema kandidatu koga su ti znakovi promovisali <_<
Link to comment
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    12

  • braca

    12

  • henrik larsson

    11

  • Yoyogi

    8

Za ove znakove uvek postoje veoma dobro regulisani znakovi, uglavnom na lokalnom nivou. Ako ti neko greskom postavi znak na tvoje vlasnistvo, 1 poziv nadleznima je dovoljan da posalju nekoga da ih skloni u vrlo kratkom roku. To se meni desilo pre 2 godine, s tim sto sam ja licno uklonio i potom unistio te znakove s obzirom na 1 duboko personalno gadjenje koje sam osecao prema kandidatu koga su ti znakovi promovisali <_<
Бар си имао бесплатно задовољство да га пропустиш кроз шаке :P .Него... WTF ти је из календара, јелда?
Link to comment
Бар си имао бесплатно задовољство да га пропустиш кроз шаке :P .Него... WTF ти је из календара, јелда?
Naravno, pa odakle drugde? :o
Link to comment
  • 3 years later...

Moji utisci, ajde opisaću nakon prvog puta u BG bili su onako dosta izmješani i neočekivani. Prije nego što posjetiš neki grad imaš određena očekivanja i određenu sliku. Ta očakivanja nisam ispunio baš do kraja, onako grad je dosta tamniji i oronuliji nego što sam očekivao, smeta mi nerijetko i nečistoća i bacanje otpadaka kojekuda na to nisam navikao kod nas je to drugačije, saobraćajna nekultura što pješaka što vozača ... Naravno najljepše utiske sam ponio sa sportskih događaja

Edited by Marko_bl
Link to comment

Pa opisao sam malo, smeta mi donekle npr. kad dođem na semafor i kad svi krenu čoporativno prelaziti na crveno a vozači ih ne jbu 2 posto pa onda bezveze ulaze u konflikt nadrkani i jedni i drugi onako ružan utisak ostavlja i tako neke stvari a inače sa ljudima sa kojima se družim sve O.K. Svako podnevlje i grad ima svoje specifičnosti i to prihvatam.Onda ljudi su dosta otvoreniji rekao bih napadniji, sad da li je to pozitivno ili negativno ne znam ni sam :D non-stop neka trka, frka, panika

Edited by Marko_bl
Link to comment
... onako grad je dosta tamniji i oronuliji nego što sam očekivao, smeta mi nerijetko i nečistoća i bacanje otpadaka kojekuda na to nisam navikao kod nas je to drugačije, saobraćajna nekultura što pješaka što vozača ...
Mogla bi, mozda bi bila i dobrodosla, neka ekipa prosvetitelja da je posaljes sa svoje lokacije da izobrazuje narod i licne i picne grad pre nego sto ja dodjem posle 25 godina da mu izvrsim smotru. Cisto da se ne sablaznjavam kao ti pa da mi propadne poseta. Edited by Yoyogi
Link to comment
Mogla bi, mozda bi bila i dobrodosla, neka ekipa prosvetitelja da je posaljes sa svoje lokacije da izobrazuje narod i licne i picne grad pre nego sto ja dodjem posle 25 godina da mu izvrsim smotru. Cisto da se ne sablaznjavam kao ti pa da mi propadne poseta.
:lol: sjajno receno
Link to comment

I za mene. Ovo je stvarno bruka. Ja očekivao najlepše devojke, zajebane ćevape, Exit u Guči, dalibisteseopetvratiliovde - da, kad ono kurac <_<

Link to comment
ocu ja! i za mene da sredite grad :)
sredjeno.postavicu i diskretno ozvucenje na uglovima ulica kojima budes prolazio, gudacki kvartetici, harfe, poneka flautica u cast razigranog proleca.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...