Jump to content
IGNORED

Utisci iz BG


braca

Recommended Posts

sredjeno.postavicu i diskretno ozvucenje na uglovima ulica kojima budes prolazio, gudacki kvartetici, harfe, poneka flautica u cast razigranog proleca.
He he ti bi od celog grada pravila jedan pothodnik na Zelenom Vencu.
Link to comment
  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    12

  • braca

    12

  • henrik larsson

    11

  • Yoyogi

    8

E da, kad smo već kod toga, je l može neko da skloni onu zalepljenu žvaku sa asfalta na Zelenjaku. U pitanju je onaj zavijutak gde staju busevi, prelaz kojim se ide nagore do Moskve. Užasno mi smeta, a nije bila tu kad sam bio prošli put.

Link to comment
ja oću da me neko vodi tamo gde su snimali otpisane po fabrikama. i da postavite alfija da peva u centru.
Nema :( Srušili NATO zlikovci angry.gif
Link to comment
I jel moze neko da pocisti malo stari merkator?
Ja sam ga juče naprskao malo iznutra, da se odmasti, pa ću ovih dana da krenem u ribanje.
Link to comment
non-stop neka trka, frka, panika
ma da, docim je u Banjaluci divota. miran, lep zivot... ispijes kafu, popijes ljutu, sagradis kiosk, porusis dzamiju...
Link to comment
sredjeno.postavicu i diskretno ozvucenje na uglovima ulica kojima budes prolazio, gudacki kvartetici, harfe, poneka flautica u cast razigranog proleca.
Yebote, to, bas to ima u Nagoji, bas tako. CD kvalitet zvuka, klasika (prepoznao sam jednom da je bio Hendl) ili JP pop. Svira tiho duz kilometara i kilometara ulica.Razlog: to su zvucnici za obracanje javnosti za slucaj teskog zemljotresa pa ih nekim danima isprobavaju a neko ih valjda obilazi i stiklira da li rade. Po lepom danu, jos ako se zateknu dobre ribe u vidokrugu, bas dodaju na atmosferu.Citao sam po blogosferi bekpekeri kazu kako je super, svira klasika svugde po ulicama, ne znaju zasto i da je 1-2 puta mesecno.
Link to comment

mirisljave jelkice na banderama, to ce biti moj predlog nadleznima.samo sto nece biti jelkice vec u obliku sajkace, mirisljave sajkacice.miris: mango i papaja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...