Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Pa mislim, isao bih u Iron, ali s obzirom na gužvu, probaću u Piramidi, Pedala ili u Vojvođanskoj, mislim da se Nomad zove, pa kako bude [emoji3]
Evo na putu za pijacu prošao, na žalost zatvoreno, ali ima telefon.
Dakle atomsko kod DZ 44.IMG_20210313_102414.jpgIMG_20210313_102520.jpg

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
  • 3 weeks later...

ja sam vec isprobao neke od ovih stvari, pa evo pomoci da se (ne) zajebete i vi.

rukavice - srednja zalost, mada nisu sasvim neupotrebljive.

stalak za servis/pranje - radi pos'o.

biciklisticke pantalone - katastrofa. fitting je los, previse su doboke, povlace se prema gore, umetak je los.

pumpa - solidna dok traje ali traje kratko (brzo se raspala). na drumasu nisam mogao postici potreban pritisak. za ostale bajkove je ok.

alat - ok.  

  • +1 2
Link to comment

Planiram da kupim neke od ovih naočara koje su u ponudu u Lidlu, sad imam neke jeftine iz Capriola, ne verujem da su ove mnogo lošije.

 

Vidim da je u ponudi set LED svetiljki za 999 dinara. Kupio sam set koji je prošli put bio u ponudi, čini mi se da je bio duplo skuplji, sa senzorom,  tako da se jačina svetlosti podešava, odlična stvar, baš dobro osvetljenje, posebno prednji far.

Link to comment

Pazario prvi full suspension bike.Kakva uživancija nizbrdo, fenomenalno.  Uzbrdo sam pozadi zaključao skroz i bilo mi je možda i malo lakše nego sa mojim buđavim starim hard tailom. Sutra ću da probam penjanje kada je pozadi namešteno na "trail", to je između "climb" i "descend", ima dosta velikog kamenja na stazi kojom ću se penjati.

Edited by Heaviside
Link to comment

Svetlo za bajs u Lidlu je na AAA baterije :isuse: ako sam ja som što nisam pogledao i proverio, ne morate i vi da budete. Ako ništa, prilično je jak far. Zadnje crveno ne blinka.

 

Bisage su dirt cheap i služiće svrsi. Uzeo sam one sa kaišem za rame, da sve u njoj držim kad siđem s bajsa. Sic ću probati posle ovog hladnog talasa. Naočare su mi naravno male (bosanac). Kaciga je za tu cenu ok.

Link to comment
19 hours ago, zorglub said:

Svetlo za bajs u Lidlu je na AAA baterije :isuse: ako sam ja som što nisam pogledao i proverio, ne morate i vi da budete. Ako ništa, prilično je jak far. Zadnje crveno ne blinka.

 

Bisage su dirt cheap i služiće svrsi. Uzeo sam one sa kaišem za rame, da sve u njoj držim kad siđem s bajsa. Sic ću probati posle ovog hladnog talasa. Naočare su mi naravno male (bosanac). Kaciga je za tu cenu ok.

 

Ovo svetlo o kojem sam ja pisao ima Li-Ion bateriju i puni se preko USB kabla. Odlično svetlo, posebno prednje. Ali je i bilo duplo skuplje od ovog što je sad u ponudi.

 

Da li si kupio crne naočare? Sive su malo drugačije dizajnirare i malo veće. Kupio sam i jedne i druge, razlika postoji. Nije velika, ali postoji. Bio je i treći model, onaj sa "rupama" između stakala i okvira.

Link to comment

Crne sam uzeo, ali sam zbog glavudže navikao svakako. :hihi:

 

Btw, sad gledao sa kolegom - skinuli iz ponude i cvikere, i pumpe, i bisage i rukavice. Otišlo. Ostao šorc, svetlo i unutrašnja guma.

Link to comment

Nah, neka je, ionako imamo više bicikala. Kažem, prilično je jaka, samo nezgodnije napajanje. Kad budu opet one glossy punjive baterije, kupiću pakovanje AAA.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...