Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

Jel zna neko aktuelno radno vreme lifta na Branku? Treba da skocim do palate pravde oko 7-8 sati pa bih radije preko staze nego preko Kneza Milosa al mi se ne vuce bajk niz/uz stepenice.

Edited by katamaran
Link to comment

e, jese isplati uopste cistiti lanac od rdje?

vidim da nisu uopste skupi. otprilike kolko i sredstvo za ciscenje, mozda malo jace :(

Link to comment

Nikad nisam menjao lanac al mi logicno da bih uzeo novi u takvoj situaciji.

 

Opt sam uspeo da osposobim brzinomer :) Kablic mi je sav u fronclama al sam ga prepovezao pa opet radi.

Link to comment

ma u sustini mrzi me da se akam, najradje bih poprskao lanac nekim rast rimuverom, ali nisam siguran da to radi poso.

ma zamenicu.

Edited by ToniAdams
Link to comment

lanac i inace mora da se menja povremeno, svakih par hiljada km. osim od kvaliteta lanca, mnogo zavisi i od nacina voznje - nekome moze da traje i 10k km, a neko mora da ga baci vec posle hiljadu.

potrosen/istegnut lanac "jede" zupcanike a te zamene su znatno skuplje.

 

Link to comment

@Hjortron

zavisi koliko vozis. odi u neki servis da ti snime situaciju i procene (eventualnu) stetu. sigurno je da ce bike puuuno bolje da ide ako se sve dovede u red.

(ovo za neciscenje lanca ne verujem, nemoguce je da ti to nakupljeno smece ne smeta pri voznji. aje baci fotku :))

@belch

nije bitno ako bajs pokisne - ionako ga posle obrisemo, ocistimo lanac i zupcanike, nauljimo.

je li tako? :)

Link to comment

 

nije bitno ako bajs pokisne - ionako ga posle obrisemo, ocistimo lanac i zupcanike, nauljimo.

je li tako? :)

 

ja mom skuvam kakao i prekrijem ga ćebetom :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...