Jump to content
IGNORED

Bicikl


Delija67

Recommended Posts

 

116km dnevno prosek. Dole u komentarima jedan sto cepa 200...

 

Negde oko 58:28 nailaze na nizbrdicu gde su se spustali 74.2 km/h  :ohmy:

Edited by katamaran
Link to comment

na nizbrdicu gde su se spustali 74.2 km/h  :ohmy:

:o

 

inače i ja se "plašim" nizbrdica, tj nije da ih se plašim ali non-stop kočim, pa su me svojevremeno neki u Švajcarskoj i zezali, kao koji će ti uopšte nizbrdica kad ionako kočiš, pa misilm, ne bih da idem 74km/h, pogotovo ne po serpentinama <_<

Link to comment

Jedino brdo koje volim je, nizbrdo!

I jebem ti nase puteve... lakse mi je da vozim offroad nego po "asfaltu"  :fur: 

Krenuo sam "jutros" da se provozam i izbacim negativnu energiju, uhvatih sebe kako pizdim dok vozim zbog drmusanja na nasim drumovima.. pokrsih se sav.. 
Inace, to mi je 10 jubilarna voznja.. like.. ever :D

Pre neki dan smo batalili onu planinarsku voznju i obisli za mene rekordnih ~70km, za nesto ispod 4h (oko 3h:45min).. kako sam samo lagano zaspao  :sleep: 

E i da, ljudi, je l` se vi zagrevate pre voznje?
Mislim, ono, komplet telo, kao kosarkasi pred utakmicu npr

Jedino se ja zagrevam i malo istezem pre voznje, ovo moje drustvo odmah seda i vozi.. kao, "zagrejacemo se usput".. tesko im pada i to da me sacekaju da obavim :D

Link to comment

kuda si isla nakon pancevca?

pravo, pa pravo, pa na raskrsnici za nov put opet pravo :) iliti novim putem, sve vreme uz dunav

posebno je sad bezbednije zbog toga što ne može da se skrene za borču na silasku s mosta pa niko ne može da me iseče

 

i ne zagrevam se, mislim da ne vozim dovoljno intenzivno da bi mi zagrevanje bilo neophodno.

Link to comment

hmm.. 
mene hvata neki zort nakon svih povreda koje sam imao pa se zagrevam i nakon voznje malo istegnem.. kolence me nekad malo zeza, nista strasno, al` ne bih da postane ozbiljno kao neke stvari koju su postale jer sam ih ispustio i zanemario

cak, ako smatram da sam se preforsirao, izmaze zglobove zelenom mascu za konjine :)

Link to comment

 

 

At the age of 12, a curious incident set young Cassius Clay on a new path. On an October afternoon he rode his new bike to the Columbia Auditorium. Later, when he went back to get it, it had been stolen. Someone told him there was a police officer in the basement, so Clay went down there. The basement turned out to be a boxing gym—the officer, Joe Martin, was a boxing enthusiast with his own gym. After listening to his volley of threats against whoever stole the bike, Martin invited him to come around to his gym and learn something about boxing.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...