Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

imam 92, 158, 359, 369 i 459, sklonio sam ti ih sa strane. javi kada budes u gradu

:wub:

 

Ti popunio ili ti fali nešto? Pošalji spisak da vidim šta ja imam.

Link to comment

Skoro sam popunio virtuelni Panini album. "Zalepio" sam 423 od 424 sličice, ostala je samo jedna na "fan pejdžu", ali kako sad da dođem do nje kada se sličice sa ovih fan strana ne mogu tražiti u razmeni, već se uvek dobiju kao bonus sličica?

Link to comment

Nije nikakva novost, ali trziste je prilicno pojebano. Fali mi sestina slicica, tek nesto preko sto. Da u Srbiji kupim 10 kesica, mozda svaka deseta ne bi bila duplikat (tako je bilo pri poslednjoj kupnji, zapravo jos gore). A danas kupim prvi put u Svedskoj i ladno nemam 16 od 50 slicica, sto je opet dosta preko ocekivane vrednosti, jel.

Link to comment

Bio sam malo pre na Terazijama i ostao dobrih sat vremena, neki student bi mogao da napiše dobar rad na temu veštačkog izazivanja nestašice robe. Ljudi na sve strane nude Italijane, Nemce, Hrvate i Japance. Kamerun, Rusija, Nigerija, Brazil i Koreja ne postoje. One bitange odmah zaskaču nove ljude i kupe im ove sličice.

Link to comment

Potpuno sam zapostavio album, već tri nedelje ništa ne radim ali greota da ostane nepopunjen, još 11 fali.. Pre nego posetim preprodavce ako ima neko nešto da mi udeli :D

 

5, 27, 142, 172, 262, 314, 317, 437, 469, 568, 578

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...