Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Dokurca, smorio sam se. :( Danas za 2 sata nasao 3 slicice. Gledam kako stoka satro drzi spisak ispred sebe i ni ne gleda ga, a uzima grbove, brazilce i ine kako naidje. I onda mi kaze "uzeo sam 8, uzmi sta ti treba iz moje gupe Argentinaca i Nemaca".

 

Na kraju hocu da kupim ostalih 9, al mi se ne kupuje od ovih sto su tamo. Je l' ima neki zvanicni kanal da se kupe slicice?

 

Šta ti još fali?

Link to comment

ja sam isto tako popizdeo jer nisam mogao da nadjem skoro nista kad sam se spustio na 15.

 

pogotovo ne male brojeve, pa sam kupio poslednjih 6 slicica za 300 djunti i cao zdravo. al sam ovim pederima sto prodaju trazio da mi daju nove neostecene slicice, a ne neke istapkane.

Link to comment

Dobio si valjda u albumu papir za narucivanje od Polydora direktno.

A, da. Sad se secam. Bacio sam ga odmah, jer sam do sada uvek uspevao da sakupim sve preko menjaze. :frust:

 

Ako ima ko da ce narucivati narednih par dana, bi li bio ljubazan da me kontaktira da naruci i ove moje uzgred? Hvala. :)

Link to comment

ja sam isto tako popizdeo jer nisam mogao da nadjem skoro nista kad sam se spustio na 15.

 

pogotovo ne male brojeve, pa sam kupio poslednjih 6 slicica za 300 djunti i cao zdravo. al sam ovim pederima sto prodaju trazio da mi daju nove neostecene slicice, a ne neke istapkane.

Srbija je dobila i Panini mafiju. Trebalo bi istražiti i poslovanje "Polidora", da li radi neke šeme sa dilerima sličica kod Česme ...

Link to comment

Ne treba im nikakva sema, svako moze da naruci slicice. 
Realno to bi im bio nepotreban trosak, mnogo je lakse pokupiti od naivnih™.

Sad mi je jos draze sto sam rano poceo i na vrijeme zavrsio album. Ja sam 98 od posljednjih 100 nasao kod cesme, sve regularno 1 za 1 sem jednog grba za koji sam dao grb.

Link to comment

A, da. Sad se secam. Bacio sam ga odmah, jer sam do sada uvek uspevao da sakupim sve preko menjaze. :frust:

 

Ako ima ko da ce narucivati narednih par dana, bi li bio ljubazan da me kontaktira da naruci i ove moje uzgred? Hvala. :)

Ma ne treba ti uopšte taj njihov papir. Ja sam prošli put na obično papirče napisao koje mi fale i poslao im. Imaš adresu na sajtu. Na kraju krajeva mislim da može i e-mailom, samo skeniraš uplatnicu.
Link to comment

ima na sajtu neki broj telefona, koji treba da se zove ako izgubis porudzbenicu. Sad se ne javlja niko, al dobro, zvacu ih u ponedeljak.

Link to comment

u Požarevcu ista situacija za vikend... nigde grbova, stadiona, malih brojeva...

ipak bila neka grupa matoraca koji nisu hteli da drže grbove u špilovima nego ih čuvali za menjažu sa ljudima koje za znaju da ne lešinare :D

 

meni nedostaju br.3, 3 polovine stadiona i (čini mi se) još 3 grba. nadao sam se da to za vikend nekako nađem na Terazijama al sad iz vaše priče vidim da od toga verovatno nema ništa.

Link to comment

evo vam moje faljenje™

 

 

33 71 114 116 124 131 145 147 260 271 278 282 299 300 318 345 352 353 397 399 434 448 472 551 553 555 556 580 592 610

 

33, 131, 278, 282 - ako nisi skupio ja sam u subotu u BG pa mozemo odraditi menjazu. Moj spisak je na +50, upao sam u neku blagu letargiju.

Link to comment

Koji grbovi? Možda ima nešto.

 

ipak čak 6 grbova :isuse:

 

sitno - 3

stadioni - 17, 23 i 29

grbovi - 89 (kamerun), 127 (holandija), 184 (kolumbija), 279 (kosta rika), 374 (francuska) i 412 (argentina)

Edited by Svarog
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...