Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Vi koji kupujete ste bar mogli da narucite od Polydora umjesto sto finansirate tu stoku ne bi li za sledece SP bili jos gori i izazvali vjestacku nestasicu SVIH jebenih slicica :isuse:

Link to comment

Vi koji kupujete ste bar mogli da narucite od Polydora umjesto sto finansirate tu stoku ne bi li za sledece SP bili jos gori i izazvali vjestacku nestasicu SVIH jebenih slicica :isuse:

 

+1

Link to comment

danas bio kod prijatelja u Nišu. odveo me negde na Bulevar gde je njihova, valjda, najveća menjaža. bilo 40ak ljudi. N-I-J-E-D-N-U sličku nisam pronašao a fali mi još 38 da popunim. iz mog štosa od oko 60 sličica otišle možda 4. jebeni horor.

Link to comment

jos 5 komada.

 

ja sam u srbiji obavio odlican posao.

 

dosao sam sa 150 nemackih duplih, a falilo mi 46 komada i u roku od sat vremena u novom sad razmenim 32 slicice :)

Link to comment

Jel' ima neko ko i dalje skuplja sličice u online albumu?

Juče sam dobio 5 duplikata i ceo dan pravim zahteve za zamenu i nisam dobio nijednu sličicu. Danas još 10 duplikata bez zamene. A do juče sam menjao bez problema.

 

Izgleda da me prate jer sam upravo dobio dve sličice za zamenu.

Link to comment

Jel' ima neko ko i dalje skuplja sličice u online albumu?

 

 

Igrao neko vreme, i pre nekog vremena sam se logovao da pootvaram sve kesice koje su preostale, i onda sam sve te slicice menjao za bosanske reprezentativce u pokusaju da napravim vestacku nestasicu. Sad sam se logovao i video da mi je ostao jos samo Kasiljas od nebosanaca.

 

2gy4l10.jpg

Link to comment

Igrao neko vreme, i pre nekog vremena sam se logovao da pootvaram sve kesice koje su preostale, i onda sam sve te slicice menjao za bosanske reprezentativce u pokusaju da napravim vestacku nestasicu. Sad sam se logovao i video da mi je ostao jos samo Kasiljas od nebosanaca.

:)

Teško da možeš da napraviš nestašicu kada 2 miliona igrača međusobno menja duplikate.

 

Ostalo mi još 10%. Sutra ću dobiti sve sličice, pa samo da se izmenjam. Završio bih i ranije da sam znao da se za popunjenu reprezentaciju dobija kesica.

Link to comment

Sta sam napravio, boze me sacuvaj. Narucio slicice od Polydora, danas stigle, popunjavam album, vadim Suareza, tu mi vec nesto sumnjivo, i vidim da sam ga ja bio zalepio na 276 a on 278 :isuse: moze neko da mi kaze ko je na 276? Sad mi fali jos ta 1, moram nazad na cesmu.

 

Nikad teze popunjen album.

Link to comment

pošto je u srbiji panini? videh pre neki dan u samoposluzi da je album 2 jura a kesica 60 centi, pa da uporedim.

i praštajte na glupavom pitanju - koja je razlika između tog polidora i paninija? 

Link to comment

hvala. mislila sam da je u pitanju možda neka alternativna domaća varijanta albuma. pomenu mi drugarica jednom da njeni nećaci (iz umaga) sakupljaju sličice, samo ne zvanične paninijeve, već neku cro varijantu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...