Jump to content
IGNORED

Panini albumi


Recommended Posts

Super da postoji ova tema :)

Davno sam  negdje izgubio album Italija 90 popunjen :(

USA 94 takođe skupljao, mislim da mi fali 11-12 sličica, takođe ne znam gdje je album završio.

Onda sam napravio veliku pauzu, i sad imam popunjene Sp 2010 i 2014 kao i EP 2012.

Nadam se da će me držati i dalje.

Link to comment
  • 4 months later...

Panini je postao jedno veliko govno od kompanije u svakom smislu

 

Postali su pohlepni smradovi koji gomilaju nepotrebne albume i samo povećavaju broj sličica. OK, možda nije okej da u albumima za SP neke slabije ekipe imaju duple sličice kao nekada, ali one ostale dodatne budalaštine, navijači i ostale gluposti, koga to zanima?

 

Takođe, format i kvalitet sličica se smanjio, albumi se rade ofrlje i neprecizno. Ima toliko detalja kojima bi mogli da unaprede iste, ali ne, važno je samo da broj sličica bude što veći. 
 

Izbacivanje albuma za KVALIFIKACIJE i ovo sada je čist bezobrazluk i ubuduće ih bojkotujem.

Link to comment

Juce bas videh u kaficu medju tiskom™, valjda se delio uz Novosti ili Zurnal.

Potpis za sve sto je ck napisao i jedino mogu dodati da zadnja 2 albuma nisam ni sakupio, sto zbog broja slicica, sto zbog nerviranja svaki jebeni put kad izvucem igraca kog imam vec jedno 4-5 komada u duplikatima, sto zbog onih "nakupaca" koji dolaze sa 3 albuma i 565000 duplikata i na sve to cene mi grbove kao 3 slije. Kazu "zlatna vredi 3" :lolol:

Link to comment

Nakupci su poseban olos. A imaju odlicnu taktiku. Od starta izabaeru 10-20 slicica koje samo oni uzimaju svakom ko dodje i onda vestacki izazovu nestasicu tih brojeva. Pa ih onda prodaju po mnogo vise dinara od nabavne cene. A ne mozes im nista. Muriji se jebe da se bavi nakupcima slicica.

Link to comment

Zato, pre neki dan, video u jednom parku 10 klinaca svi nose album i gomilu duplikata, zabole Panini što se nama to ne sviđa :fantom:

 

 

Nakupci su poseban olos. A imaju odlicnu taktiku. Od starta izabaeru 10-20 slicica koje samo oni uzimaju svakom ko dodje i onda vestacki izazovu nestasicu tih brojeva. Pa ih onda prodaju po mnogo vise dinara od nabavne cene. A ne mozes im nista. Muriji se jebe da se bavi nakupcima slicica.

 

Pa šta to ilegalno rade da treba murija da reaguje?! :lol:

Edited by zoki
Link to comment

Ja samo znam da više Panini albume ne popunjavam, ma koliko mi to pričinjavalo zadovoljstvo.

 

(osim ako se nešto bitno ne desi po pitanju kvaliteta istih i ostalih stvari koje sam naveo)

Link to comment
  • 5 months later...

Krece polako lozenje, uz standardnu kletvu da izgori onaj koji je smislio 680 slicica.

Novina je "startnih 11 iz kvalifikacija"

 

003028ach_0_1.jpg

Link to comment

Ja dobio od Polidora postom album, ali ga postar izguzvao  :isuse:

 

Naravno, novi primerak sam uzeo uz Novosti, tako da smo to resili. Ako izuzmemo ove slicice sto idu uz album, prvi zalepljeni mi je Alaba :)

 

Kad ce onaj virtualni?

Edited by adasevic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...