Jump to content
IGNORED

Mozilla Firefox


Idioteque

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Izašao Firefox 5 što je koliko vidim prošlo prilično nezapaženo.A i kako ne bi, ja ga instalirao i jedino što vidim novo je da mi ne radi FireBug. <_< Doduše, piše da podržava css animation, probao i nisam baš siguran, moraću to detaljnije.Inače,

Keep your eyes peeled for more Firefox in a few short months. Mozilla is committed to provide much more frequent updates to keep users happy (and to compete with Chrome).
:isuse:EDIT: Firebug 1.7.3 radi, samo mora da se instalira ponovo, Firefox 5 ga pri instalaciji proglasi nekompatibilnim i disejbluje. Edited by gotivac
Link to comment

Meni radi sve osim EXIF viewer-a. Ali kako to ne koristim cesto, prezivecu do apdejta :)Inace, zadali su sebi rok za 6-icu do septembra....

Izašao Firefox 5 što je koliko vidim prošlo prilično nezapaženo.A i kako ne bi, ja ga instalirao i jedino što vidim novo je da mi ne radi FireBug. <_< Doduše, piše da podržava css animation, probao i nisam baš siguran, moraću to detaljnije.Inače,:isuse:EDIT: Firebug 1.7.3 radi, samo mora da se instalira ponovo, Firefox 5 ga pri instalaciji proglasi nekompatibilnim i disejbluje.
Link to comment

da li se nekom desilo da mu firefox na sprskom ima tabove koji nisu prevedeni i koji su nekom drugom jeziku??novi tab se zove "ivinell nevez", treća pozicija u meniju favorites se zove "weskrzeni wszetci založczi", u options neko polje je kobasica koja počinje sa "thoir rabhadh dhomh nuair...", a options je na arapskom. ima i tabova na hebrejskom i još jedan na pismu koje ne prepoznajem... :blink:

Link to comment

Sinoc ceprkao na necijem racunaru koji koristi FF 4. Posto FF ima gomilu otvorenih tabova, setiH se ja da postoji nesto sto se zove "candy tab". I krenem da ceprkam kako se koristi da li je to app ili sta vec... medjutim nista nisam uradio.Ima li neko ko to koristi?Ili da je cuo za to!

Edited by eye of the beholder
Link to comment

ctrl shift e je shortcut.btw dobra ideja, ali ne bas prakticno resena. Trebalo bi da omoguce brzi pristup menjanju tabova.

Edited by Venom
Link to comment

Iz nekog razloga FF mi ponekad kada kliknem na neki link ili otvaram novi sajt ponudi da sačuvam ili otvorim ovo:dczklj.jpgA ja to zaista ne želim, niti sam ikada išla na sajt koji se tu spominje. Može li to nekako da se ubije? I uopšte, zašto je počelo da se pojavljuje? Nisam sigurna kada je počelo, ali je relativno skoro, moguće sa prelaskom na FF 5.

Link to comment
da li se nekom desilo da mu firefox na sprskom ima tabove koji nisu prevedeni i koji su nekom drugom jeziku??novi tab se zove "ivinell nevez", treća pozicija u meniju favorites se zove "weskrzeni wszetci založczi", u options neko polje je kobasica koja počinje sa "thoir rabhadh dhomh nuair...", a options je na arapskom. ima i tabova na hebrejskom i još jedan na pismu koje ne prepoznajem... :blink:
Да... а да нас збуне још боље, нису сви ти побачени преводи из истог језика. Тако нешто сам очекивао чим је претходна ажуришка изашла истовремено за све могуће језике осим знаковног и српског.То још ајде, али што су испретурали тастатурне скраћетице? Стевка ми не ради кад пишем овде поруке... тј ради ал' на десни клик па рољај доле до "Налепи"... аман, ко вас је терао да то поправљате, то је радило.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...