Jump to content
IGNORED

Kreativni forumasi?


FranziskaKafka

Recommended Posts

Potpuno nekreativan i nesposoban. Tehničko i domaćinstvo mi uvek radio neko drugi. Umem da ukucam ekser i otvorim flašu. To su kućni poslovi, veći deo vremena provodim kriveći kičmu ispred komjputera, ostatak vremena provodim u horizontali pokušavajući da kičmu ispravim. Sport ništa...Umem da pišem levom rukom i pravim face ispred ogledala-da li zato što sam blizanac :unsure: Ustvari ceo ovaj post je abortus-video sam ovo što je Markoman kačio linak za maje pa sam hteo da mu rečem da overi threadless. Ondak u poslednjem trenutku vidim da je i to spomenuo-sreća prati budale :wub:

Link to comment

@h, meni su se smucile-radio sam za njih i to kompenzovao kroz toliki broj majica da sam obuko sebe i desetoro oko sebe, od bebe [onesies] pa do dede od 70 godina.. medjutim, nije lose reci da im se kvalitet muskih majica poboljsao-vise nisu fifty fifty, pamuk/poliester, nego su skroz pamuk, sto bi trebalo biti bolje za vse /zemske su uvek bile privilegovane po pitanju, tom+ ako narucujete, znajte da je carina za jednu majicu 60 dindzi, sve preko 3 se odma' penje na 400 <_<

Link to comment

Obozavam da radim/popravljam sve po kuci, oko kuce, oko automobila, kod dragih prijatelja... U nekom drugom zivotu bi bio najbolji hauzmajstor u Beogradu.Majstora profesionalca zovem samo kada dodje do pozara, poplava, rusenja zidova i slicnih katastrofa. Uz malo razmisljanja i odgovarajuceg alata nema potrebe za zvanje i placanje doticnih.Jako je lep osecaj kada nesto sto je bilo pokvareno popravis.Lepo je biti majstor. :)

Edited by foto
Link to comment
Mislim da se popravke ne racunaju u kreativnost :D
Treba da upoznas mog oca da vidis koliko gresis. On je nesto sto bi se moglo nazvati Umetnickim Elektricarem. Sve sto padne njegovih saka automatski postaje zanimljivo. Npr. ja u dnevnoj sobi imam telefon koji mi je bio lep ali je total riknuo pa sam ga dao njemu da ga popravi. Sada taj telefon ima na slusalici potenciometar za pojacavanje/utisavanje jacine zvuka. Da vidis samo kako mi je resio problem slabe struje u stanu! Imam A3 papir sa legendom i sifrom za tumacenje faza (gde sta ide i sta sa cime sme da se ukljucuje) u kutiji sa osiguracima...Popravka je kreativnost!
Link to comment
kojih prednosti? :P ja sam pomenuo prednosti kompa čisto reda radi da ne ispadne da sam neki neoludita što bi bilo strašno, jel da. al ozbiljno, mislio sam na varijantu kad si sam s kompom, čim je tu još bar jedan par ušiju već je bolje, a ovako dolazi do gubljenja u mogućnostima.pa sad, dal je potonuće ljudi razlog što drvimo komp ili je upravo komp/net razlog tog potonuća, šta je tu jaje a šta kokoš? bem li ga ako znam, da nema kompa ne bilo ni ove šljake koju radim do u nedoba. ovako, komp na šljaci, komp na gajbi, fali još laptop da se radom ispuni i vreme puta od do. da ne trkeljišem po netu ceo dan, možda bi pre se sastavio da iscimam nekog za svirku, il bi neko mene već zvao... a možda je ovako ko što kažeš :mellow:
ja sam to nesto iz sopstvenog iskustva, tupim ga nesto.....nego da zajebemo mi to i napravimo zajednicku svirku na kojoj cemo zapaliti jedno 2 3 racunara iz ciste obesti :)
Link to comment

ovdi ima mnogo kreativnih ljudova kako vidim...postoji ovdi mnogo mjuzičara, e sad...da vidite ko je majstor usne harmonike... to je moj otac, Pontijak. čovek koji svira usnu harmoniku tako prokleto dobro, da je to prosto neverovatno... ima učenike, al oni nek se sami jave...ako ima ovde neki producent, dajte da ga zbrinemo, greota je da takav talenat propada... :wub: što se moje kreativnosti tiče, obožavam da se bakćem oko enterijera....znam da pevam, glumim,sviram klavir, i bubnjeve, valjda je to neka kreativnost... cool.gifEDIT: amputirah pola slova...

Edited by sarište
Link to comment
...znam da pevam, glumim,sviram klavir, i bubnjeve, valjda je to neka kreativnost... cool.gif
devojko sram te bilo <_<a pletem, heklam, vezem narodne vezove u koloru, shijem, lepim, farbam, krechim ccc? a najvolim da kupim gotovo ^_^+ mane: ochajno lemim. i kuvam bez mesa :D
Link to comment
devojko sram te bilo <_<a pletem, heklam, vezem narodne vezove u koloru, shijem, lepim, farbam, krechim ccc? a najvolim da kupim gotovo ^_^
Dosadoro Bjelico, ti li si, grdna? :o :blink: Edited by sarište
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...