Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kreativni forumasi?

Featured Replies

I should be doing something else iliti, treba da spremam diplomski + druge kostime za fotkanje i slanje istih fotografija na drugi fakultet... ali avaj... u potragu za materijalima krecem sutra...Te... kad nema posla, moze da se vezba... digital painting... 2qizc0i.jpgsggwpd.jpg[ova druga je malo zrikava, sto sad popravljam, kao i kosu]

  • Replies 308
  • Views 67.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ja sam se primio na kolaz, vodene bojice i mozda akril - ovo poslednje jos nisam probao, a kao zanemarujem sve do sada sto sam morao da kupim i kao.. "ma, akril je ono sto bi mi leglo 100%. ali sve ov

  • Caligula
    Caligula

    Deco, poceo sam da pravim lampe i slike u prostoru koji najzad imam za rad - ako znate neke bogatune koji vole industrial stil, posaljite im ove moje bebice (samo sam dve lampe fotkao, ali radim puno

Posted Images

I should be doing something else
Mnogi od nas bi ovo mogli da usvoje kao signatureSuper su ti radovi
  • 2 weeks later...

opa! vrlo primaljivobuljuk riba, ritam, cigani, eklekticni kostimi, chula, mashtasve sto ja volim.

Povezi mi ovo malo bolje sa tobom? Jesi ti jedna od ovih kreativnih? Jab to gledo ako je forumski znacajno...

odbij! prvi sam ih video! angry.gif

Povezi mi ovo malo bolje sa tobom? Jesi ti jedna od ovih kreativnih? Jab to gledo ako je forumski znacajno...
:kreativna:Značajno, nego šta. Be there. -_-
  • 1 month later...

zavrshila mozaik...bilo je malih problema,sto ima jednu neravninu,nisam trebala ostaviti toliki razmak izmedju plochica i ta fugna nije trebala biti toliko tamnaali sve sam prvi put radila i nisam imala pojma koja je konzistencija fug mase potrebna a i ja nisam bash mnogo strpljiva,uredna niti organizovana osoba..ali za nekog takvog ova tehnika je machiji kashaljal kakav je bio stari sto ovo je bonbonica..josh da ga ofarbam :wub: stari stoIMG_5048-1.jpgnovi stoIMG_5081.jpg

zavrshila mozaik...bilo je malih problema,sto ima jednu neravninu,nisam trebala ostaviti toliki razmak izmedju plochica i ta fugna nije trebala biti toliko tamnaali sve sam prvi put radila i nisam imala pojma koja je konzistencija fug mase potrebna a i ja nisam bash mnogo strpljiva,uredna niti organizovana osoba..ali za nekog takvog ova tehnika je machiji kashaljal kakav je bio stari sto ovo je bonbonica..josh da ga ofarbam :wub: stari stoIMG_5048-1.jpgnovi stoIMG_5081.jpg
Aaaaa, ja sad mogu samo da kazem :ziga: i :thumbup: i da imam neki smajli majstorica stavila bih i njega. Sad moras i nesto da isheklas i metnes preko, u beloj boji :D

hvala ti ljuttko :) ali s tim da mi je ovo prvi ovakav hend made projekat od kada sam farbala vrata od moje sobe sa 16godina i kasnije jednom sama krechila sobu sa 17..heklanje ce malko sachekati :lol: za sada merkam josh 1 sto koji me nervira da upropastim :)

hvala ti ljuttko :) ali s tim da mi je ovo prvi ovakav hend made projekat od kada sam farbala vrata od moje sobe sa 16godina i kasnije jednom sama krechila sobu sa 17..heklanje ce malko sachekati :lol: za sada merkam josh 1 sto koji me nervira da upropastim :)
Nema si načem :) Za prvi put stvarno is super uradila. Samo da ti kažem da kad kreneš sa popravkama i ručnim radom teško da ćeš stati, ja to kod sebe a i inače zovem Gustav efekat kreneš da popraviš nešto malo a završiš tako što ofarbaš ceo grad u crno :DMoji tragovi u jednom dvorištu, recimo sežu i do šara i cvetova na stablima šljiva kad mi je ponestalo mesta na ogradama :)

molim chasnu moderaciju, ukoliko nisu (bash!) svi zabavljeni na bojz klabu, da ovu chudesnu rukotvorinu premjeshti na kreativne forumashe, ako je ko zaboravio, taj vilajet se nalazi odje, jer ce bez veze astal da vene na lavu, mada je neosporan i utemeljen kao takav :Dedip. leeeleee, ljubaznog sveta :Dedip2. glede astala, nachi - tachno kako treba sto se mene tiche! :D

Edited by thermal bug

e, pa, ivy, svaka cas!pažljivo sam, day-by-day i play-by-play, pratila tvoj projekat i oćarata sam :) .pitanje: jel to sve sad ravno? da se ne izvrne čaša?ljutko: de se seti gustavovog mastila :lol: poz

pitanje: jel to sve sad ravno? da se ne izvrne čaša?
jeste!cuti tu! :lolol:
  • 1 month later...

lavina ideja i zahteva PPP javnosti morala je biti uzeta u obzira

post-59-12990209029503.jpg

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.