Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

Postoji velika rupa u ovakvom rezonovanju - ja nisam pristalica ni Buša ni republikanaca. Naprotiv. Zašto misliš da bih fanatično verovao u nešto što bi mi oni servirali? Ne, stvar je u sledećem - zvanična verzija, sa svim nedostajućim detaljima, ima mnogo više veze sa zdravom pameti nego bilo koja teorija zavere. Kad mi neko kaže - "to i to nije logično", a onda mi ponudi deset puta nelogičnije objašnjenje, naravno da ću ga smatrati šarlatanom.
Ako je tebi sasvim logično da dva amaterska pilota u putničkim avionima koji nikada nisu identifikovani kao otete letelice, nekako izbegnu raspadanje aviona u vazduhu jer su piloti premašili max deklarisanu near sea level brzinu za 150 čvorova i pri toj brzini tako precizno manevrišu letelicom i pogode nešto što je realtivno teško pogoditi i pri višestruko manjim brzinama za sletanje (profesionalnim pilotima koji imaju 20000-30000 sati leta na putničkim avionima na simulatoru uspeva iz nekoliko pokušaja, pri manjoj brzini) i ako je tebi sasvim logično da najgori od svih pilota pogodi Pentagon low & level to the ground, potpuno je besmisleno tebi bilo šta drugo objašnjavati.
Link to comment
žVerovatno i sam znaš šta Amerikanci misle o sebi, da su nacija ispred svih ostalih, povređen taj državni ponos kod Američkog življa napad na njih na njihovoj teritoriji i na simbol njihove ekonomske moći je složićeš se jako dobar razlog pride da se jedna država prepuna nafte praktično osvoji i da se desi kao što već 2 puta rekoh još X propratnih stvari što u Americi, što u svetu pogotovu bliskom istoku.
Da, kad se desi, onda je dobar razlog. Ali izazivanje toga samo da bi poslužilo kao razlog je potpuno nesuvislo i bez opravdanja sa bilo koje tačke gledišta. To je kao da zapališ sopstvenu kuću samo da bi mogao da optužiš nekog ko te nervira i prebiješ ga zbog toga. Možeš to i sa mnogo manjim povodom. :P
Perfektno? :lol: Imaš li predstavu koliko ljudi na svetu nije naselo na zvaničnu priču o 9/11? Postoje milioni sajtova o zaveri, milion uglavnom neodgovorenih pitanja pristalica zavere, itd, itd, msm možda to tebi deluje savršeno izvedeno, meni teško da je nešto savršeno što ima milion i jednu rupu u zvaničnoj verziji (x3, za kule, zgradu 7, i Pentagon). Još ako dodamo koliko Američki zvaničnici ignorišu preispitvanje slučaja, itd dobijamo da je sve JAKO perfektno. Msm, ako jeste, što ne potegnu to pitanje u kongresu, pa zapuše usta svima, i super. Nešto Perfektno ne ostavlja toliko u rupa u sebi i ne pravda se praktično nemogućim objašnjenjima.
Ajde da probam tvojim jezikom: Imaš li predstavu koliko ljudi na svetu JESTE naselo na zvaničnu priču o 9/11? :D Pod pretpostavkom da se stvarno radi o zaveri, tih razmera, sa takvim posledicama - zaista bi bilo perfektno. Ne mislim da je iko u stanju da tako nešto organizuje, čak ni vlada najmoćnije države na svetu, bankari, masoni, Čak Noris... niko! Suviše je komplikovano. Sa druge strane, kao što neko reče, za teroristički napad dovoljno je nekoliko fanatika spremnih da polože život i nešto pilotske obuke.
Sve je tu, ispred nosa, rekao bih.
I meni se čini da su pravi uzroci ispred nosa, ali previše jednostavni da bi "naizmanipulisani" mogli da ih prihvate.
Link to comment
Ovo zvuči kao da ćeš supersecka da nam uvališ po "neverovatnoj ponudi".
Ti bi mogao da za promenu nešto od toga što linkujem odgledaš umesto prosipanja mladoliderskih parola i potcenjivanja drugih učesnika u diskusiji.Naravno, ne pada ti na pamet zbog _______________ (dopisati izgovor po želji). Edited by Conspirator
Link to comment
Postoje djuladi koje razaraju svojim eksplozivnim punjenjem a postoje i ona koja koja mehanicki probijaju oklop svojim pogodnim oblikom, ubrzanjem i masom. Tomahavk ima eksplozivno punjenje ali djetlajner je daleko masivniji.
hesuse, ti si bio ozbiljan...:(btw, tomahavk nije djule
Link to comment
Ako je tebi sasvim logično da dva amaterska pilota u putničkim avionima koji nikada nisu identifikovani kao otete letelice, nekako izbegnu raspadanje aviona u vazduhu jer su piloti premašili max deklarisanu near sea level brzinu za 150 čvorova i pri toj brzini tako precizno manevrišu letelicom i pogode nešto što je realtivno teško pogoditi i pri višestruko manjim brzinama za sletanje (profesionalnim pilotima koji imaju 20000-30000 sati leta na putničkim avionima na simulatoru uspeva iz nekoliko pokušaja, pri manjoj brzini) i ako je tebi sasvim logično da najgori od svih pilota pogodi Pentagon low & level to the ground, potpuno je besmisleno tebi bilo šta drugo objašnjavati.
Ja uspevao u f.s. posle par sati... a ne mislim da sam neki naročito dobar letač :P
Link to comment

nije mi masta jaca strana, al stvarno ne vidim razlog zasto bi, sve i da im je neophodno da nadju opravdanje za borbu protiv terorizma i nuspojave, pa i uz jak dramski zanos, amerika krenula da rusi ekonomski centar umjesto da opizdi helikopterom u obicnu stambenu zgradu ili postavi eksploziv u metro.

Link to comment
Ne znam zasto bi inside job (bukvalno inside, u samom WTC-u) nuzno znacio i inside job u Vladi.
fala kurcu da ne znaci. kao sto ni mogucne greske u konstrukciji ne znace.al reci to ljudima koji verovatno nisu u stanju da sijalicu sami zamene.zavera, zavera, vicu oni!cemu razmisljati o necemu sto nije na tv?avijon rokno zgradu i ona je pala. more je plavo. govno smrdi. ignorance is a bless.
Činjenica je da i dan danas USA primenjuje manje efikasne sisteme pasivne zaštite.
ovo mi je bas zanimljivo, i priznajem da dosad nisam imao pojma za to.guglajuci, nasao sam ihahahahaj primera ofrlje odradjenog gradjevinskog posla u usa, i sa posledicama, bogumi. Edited by ToniAdams
Link to comment
Ako je tebi sasvim logično da dva amaterska pilota u putničkim avionima koji nikada nisu identifikovani kao otete letelice, nekako izbegnu raspadanje aviona u vazduhu jer su piloti premašili max deklarisanu near sea level brzinu za 150 čvorova i pri toj brzini tako precizno manevrišu letelicom i pogode nešto što je realtivno teško pogoditi i pri višestruko manjim brzinama za sletanje (profesionalnim pilotima koji imaju 20000-30000 sati leta na putničkim avionima na simulatoru uspeva iz nekoliko pokušaja, pri manjoj brzini) i ako je tebi sasvim logično da najgori od svih pilota pogodi Pentagon low & level to the ground, potpuno je besmisleno tebi bilo šta drugo objašnjavati.
sta se desilo sa putnicima?
Link to comment
...[/media]
Na žalost nemam pristup YT ovde, kada dođem kući pogledaću i odgovaram.
Ti bi mogao da za promenu nešto od toga što linkujem odgledaš umesto prosipanja mladoliderskih parola i potcenjivanja drugih učesnika u diskusiji.Naravno, ne pada ti na pamet zbog _______________ (dopisati izgovor po želji).
Mladoliderske parole "Zvuči neverovatno? Pogledajte ovaj snimak" kojima želiš da ljudima otvoriš oči si do sada prosipao samo ti.
Link to comment
Ajde da probam tvojim jezikom: Imaš li predstavu koliko ljudi na svetu JESTE naselo na zvaničnu priču o 9/11? :D
Svakako većina. Ali moraš imati u vidu sledeće: jedino mesto gde možeš da saznaš i čitaš o zaveri je internet. Dakle, oduzmi svu internetski neobrazovanu populaciju kao mogućeg zavarenika. I sam sam na warezu sasvim slučajno a da nisam tražio nešto takvo naleteo na Loose Change, i posle njega krenuo u neko detaljnije istraživanje, koliko je onih koji u svom internet facebook mail i par fouma bitisanju nikad ne dođu na korak od bilo kakvog "9/11 je nameštaljka" materijala, itd. Dakle, sasvim logično je da je više onih koji veruju u zvanične verzije iz prostog razloga jer im je takvo nešto nametnuto putem komercijalnih medija, da li treba da govorim o kojim medijima mislim, pogotovu u Americi?Imajući sve to u vidu, broj ljudi koji ne veruje u zvaničnu verziju je sasvim respektabilan i odgovarajući datoj situaciji, rekao bih i više od toga.
Link to comment
Ali moraš imati u vidu sledeće: jedino mesto gde možeš da saznaš i čitaš o zaveri je internet.
Da samo znaš koliko nisi u pravu. Koliko je knjiga napisano i novca obrnuto na tu temu...
Link to comment
Na žalost nemam pristup YT ovde, kada dođem kući pogledaću i odgovaram.Mladoliderske parole "Zvuči neverovatno? Pogledajte ovaj snimak" kojima želiš da ljudima otvoriš oči si do sada prosipao samo ti.
Da ne nastavljamo ovo, odvoji jedno 90 minuta, odgledaj film. Garantujem ti da nije ni nalik Loose Change-u.
sta se desilo sa putnicima?
Zaista ne znam i mislim da bi to bilo praktično nemoguće saznati. Najverovatnije su pobijeni. Edited by Conspirator
Link to comment
Da samo znaš koliko nisi u pravu. Koliko je knjiga napisano i novca obrnuto na tu temu...
Koliko nisam u pravu? Tu knjigu će opet da kupi neko sa nekim predznanjem. Koje su šanse da se za nju zalepi neko u knjižari ko je došao da kupi beletristiku?Msm, uporedi te šanse, sa šansama da neko čuje zvaničnu verziju na CNN-u pa će ti biti jasno o kojim se u razmerama radi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...