Jump to content
IGNORED

9/11 3ABEPA!


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

CowBoy, kako je moguće da ne možeš da shvatiš da postoje detalji koji direktno ruše čitavu zvaničnu verziju ako se dokažu? Zvanična verzija ne može da preživi eventualno dokazivanje NoC putanje zbog bandera, a ako su bandere iscenirane to je direktna umešanost u zločin, a ne samo zataškavanje. Zbog čega uopšte postoji potreba da se dokazi podmeću ako se skoro sve dogodilo kao što je opisano u zvaničnoj verziji? Kako je moguće da se dokazi podmeću istog dana, nekoliko sati posle događaja koji je navodno bio iznenađenje? Podmetnute dokaze treba pripremiti, to je nemoguće bez predznanja.Zaista bih voleo da čujem logično objašnjenje.I šta bi za vas uopšte bio dokaz? Molim ozbiljan odgovor.

Edited by Conspirator
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Conspirator

    173

  • Al-Khwarizmi

    134

  • Mil@n

    97

  • Caligula

    97

If you need further validation don't worry.....it's coming real soon.Since all the witnesses at the CITGO place the plane near Arlington National Cemetery this is the most logical place to look for further validation.And boy have we found it!We have an entire new wave of north side witnesses that we will be releasing very soon complete with what we have all been waiting for........a definitive FLYOVER witness!http://www.abovetopsecret.com/forum/thread356304/pg1
cool.gif
Link to comment

Vidim da se ova rasprava pretvorila u 1 sasvim solidno napušavanje, čudi me da metla nije odradila svoje.Nego, ja spadam u tvrde zagovornike da je sve to Amerska splačina, odgledao i Loose Change a vala i 911 mysteries, te i zeitgeist, izvinjavam se ako ću saopćiti neke od stvari o kojima ste diskutovali, samo me zanimaju dve stvari:1. Jasno vam je da WTC ne čine samo sestre bliznakinje nego i par okolnih zgrada, mislim da ih je bilo 7 sve ukupno. Kako tumačite činjenicu da se jedna od tih "sporednih" zgrada sa svojih cirka 47 spratova sručila sama od sebe, bez ikakvog požara, bez ikakvih drugih uticaja, za šta postoji validan snimak? Kako tumačite to da dan danas ne postoji zvanično objašnjenje kako se to desilo, iako se na snimku vidi srozavanje zgrade ka njenoj unutrašnjosti što je klasičan primer kontrolisanih explozija. Dakle, onolika zgrada se sručila pod uticajem NIČEGA?2. A da ne govorim o avionu koji se "sručio" na pentagon, i pošto nisu našli NIšTA od delova odim jednog (podmetnutog) motora, u zvaničnom izveštaju o događaju piše da je avion jednostavno "nestao u vazduh", tako reći dezintegrisao se :lol: Jel moguće da neko može da se naprima na ove priče? :ph34r:

Link to comment
Vidim da se ova rasprava pretvorila u 1 sasvim solidno napušavanje, čudi me da metla nije odradila svoje.Nego, ja spadam u tvrde zagovornike da je sve to Amerska splačina, odgledao i Loose Change a vala i 911 mysteries, te i zeitgeist, izvinjavam se ako ću saopćiti neke od stvari o kojima ste diskutovali, samo me zanimaju dve stvari:...Jel moguće da neko može da se naprima na ove priče? :ph34r:
Mene zanima samo jedna stvar: zato nisi procitao sta se ovde pisalo pre nego si resio da uskocis u napushavanje?
Link to comment
Mene zanima samo jedna stvar: zato nisi procitao sta se ovde pisalo pre nego si resio da uskocis u napushavanje?
Onako, izistinski™, mrzelo me do bola. Pročitao sam poslednje 2 strane, i videh da su mišljenja podeljena. A i bio sam na poslu, nisam bio prepušten samo blagodetima neta, malo sam i zarađivao lebac.Edit: Pročitao topik, samobanovaću se do daljnjeg sa istog. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dok čekamo da CIT objavi video zapis sa izjavom svedoka preleta, mnogi su se pitali - kako bi scena kod Pentagona mogla biti izrežirana i kako to da niko ne bi primetio da se nešto dešava?Vrlo jednostavno. Organizuje se MASCAL vežba.Pentagon Medics Thought 9/11 Attack Was Part of a Drillhttp://shoestring911.blogspot.com/2008/06/...attack-was.htmlKao što sam već napisao, vojne i antiterorističe vežbe/simulacije koje su se tog dana odvijale širom SAD su bile ključne za uspeh ove velike prevare. Pored toga, vežbe su predstavljale sjajnu odstupnicu ako nešto za počinioce krene kako ne treba.

Edited by Conspirator
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ovo je intervju Berija Dženingsa koji je u poslednjem trenutku izbačen iz Loose Change Final Cut-a, na njegovo insistiranje, zbog telefonskih pretnji koje je dobijao. Beri Dženings je 11. septembra 2001. zajedno sa Majklom Hesom krenuo u komandni centar gradske uprave za krizne situacije (OEM) na 23. spratu zgrade 7. Džening je bio koordinator za krizne situacije u OEM-u i dobio je poziv da se pojavi u centru odmah posle udara prvog aviona. Kada je drugi avion pogodio drugu kulu (9:03), Dženings se nalazio u WTC 7. On i Hes su bili jedini operativci u OEM centru tzv. "bunkeru", iako je prema zvaničnoj verziji OEM evakuisan tek oko 9:30. Njih dvojica ostaju zarobljeni u zgradi 7 i čitava priča postaje izuzetno zanimljiva.Snimak je objavljen 23. juna 2008. kao reakcija na predstojeću BBC-jevu novu "istraživačku emisiju" posvećenu zgradi 7. Beri Dženings je dao izjavu za BBC, i zbog toga je ekipa Loose Change-a odlučila da objavi ovaj prethodno neobjavljeni snimak.

Edited by Conspirator
Link to comment
  • 2 weeks later...

Večeras ide emisija "The Conspiracy Files" o WTC 7 na BBC 2.Beri Dženings u toj emisiji poriče da je rekao da je hodao po leševima u lobiju WTC 7 i praktično tvrdi da je izjava istrgnuta iz konteksta.

"I didn't like the way you know I was portrayed. They portrayed me as seeing dead bodies. I never saw dead bodies.....I said it felt like I was stepping over them but I never saw any
Kao što i sami možete čuti u YouTube snimku koji sam linkovao, na 5:47 Dženings kaže: "And the firefighter that took us down kept saying "Do not look down"... and I kept saying "Why?" ...."Do not look down"... and we were stepping over people, and you know you can feel when you're stepping over people" Edited by Conspirator
Link to comment
Klikni dva puta na telo slike i otvorice se u novom prozoru. To sto pise da clip nije dostupan je bag novog plejera koji Jućub koristi.
Da, plejer ume da brljavi, zato sam stavio i link iznad. Možeš da klikneš na njega, isti video je u pitanju. Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...