Jump to content
IGNORED

Biciklizam


malkin

Recommended Posts

Neformalno - da. Gotovo nikad poslednja etapa ne donosi promene u vrhu generalnog poretka. Desilo se recimo da je tamo negde osamdesetih Lemond prestigao Finjola u poslednjoj etapi. I nisam siguran da li je i Pogačar pretekao Rogliča pre nekoliko godina.

 

Biće važna etapna pobeda. Ali će tek kasnije krenuti pozicioniranje za završni sprint.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Bojan said:

Juče utešna etapa za Pogačara. Prekjuče Mohorič uzeo etapu. Danas Pariz.

 

Не зна се да ли била боља етапа или Мохоричев интервју после исте. 

 

https://youtu.be/zgVp-CfNRrs

  • +1 2
Link to comment

Bravo pogi, biće bolje. Nije mogao da trenira normalno zbog loma ruke ove godine. Biće bolje. I pored toga je bukvalno odvalio peloton osim tog jednog. Ono što je uradio na time trialu je potpuno ali potpuno neverovatno. Mislim vinjegord. Ako je bio čist, a svi se nadamo da jeste, onda je to najimpresivnija vožnja koju sam ja lično video u životu. Baš bi me zanimalq cifra, prosečni watti sa te etape. 

 

Elem, Filipsena bi neko trebao da ustroji i da mu da zidarska kolica da vozi, nije mi jasno šta su mu sve oprostili na ovom turu. Smrad.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, hooyadahoo said:

Ono što je uradio na time trialu je potpuno ali potpuno neverovatno. Mislim vinjegord. Ako je bio čist, a svi se nadamo da jeste, onda je to najimpresivnija vožnja koju sam ja lično video u životu. Baš bi me zanimalq cifra, prosečni watti sa te etape. 


jbg, bolje da ne znas…:laugh:

 

image.thumb.png.7cd3e8fffa0c8896aaa12e298ce37f6b.png

 

 

Link to comment
11 hours ago, Djuro said:


jbg, bolje da ne znas…:laugh:

 

image.thumb.png.7cd3e8fffa0c8896aaa12e298ce37f6b.png

 

 

To je bukvalno jedna konjska snaga za čoveka koji ima 100 kila. To znači da je vinjegord velik ko konj - imao bi 10 konjskih snaga😂😂😂 puts things into perspective. Nefakingverovatno

Edited by hooyadahoo
Link to comment
On 24. 7. 2023. at 11:28, hooyadahoo said:

To je bukvalno jedna konjska snaga za čoveka koji ima 100 kila. To znači da je vinjegord velik ko konj - imao bi 10 konjskih snaga😂😂😂 puts things into perspective. Nefakingverovatno

čini ti se. malo jači čovek ima više od 1 konjske snage. a konj ima 15+ konjskih snaga.

7.5 watts per kg je ništa za neke sportove.

Link to comment

Danas je glavna trka za SP u biciklizmu. Belgija ima Dream team, Evenepoel, Van Aert i Philipsen + jos nekoliko odlicnih trkaca.

Tu su Pogačar ali nema ekipu, Van der Poel i Vingegaard.

 

Ne vidim kako ovo moze da izbjegne belgijancima osim ako se ne pobiju izmedju sebe.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...