Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

Au brate, ovaj na Areni pomešao Kutinja i odbrambenog igrača Lidsa Struijka. Kutinjo šutira, a ovaj viče "Strajk, Strajk". Nije se čak ni ispravio. :laugh:

 

Strajk nosi 21, Kutinjo 23

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
7 minutes ago, levi said:

revnosni komentator sa Arene: kakav latentan pas. možda je hteo da kaže letalan, ne znam šta bi drgo moglo da bude. lateralan?
 
kakav Delboj od čoveka


Ako je dodavanje, verovatno misli u dubinu (?)…

 

https://www.enciklopedija.hr/natuknica.aspx?id=35549

 

Ja citam i razmisljam kako pas (kuce) moze da bude latentan :blink:
 

:D
 

Edited by Moonwalker
  • Haha 1
Link to comment
On 1.10.2022. at 20:07, Mindaugas Žukauskas said:

Na Areni 3 stavili nekog na ijekavici da radi West Ham. Neloše.

 

Poznat glas, da li sa RTRS ili ES.

 

On 1.10.2022. at 20:19, Fakundo Sava said:

taj bosanac odavno radi na areni ,ne znam kako izgleda 

a jeste tamo jedan od boljih 

 

On 1.10.2022. at 20:33, levi said:

taj prenosi manje utakmice Kalča na Areni godinama, ne znam što mu ne daju i derbije, nije gori od ovih. jedino smara kad krene da čita šta je ko izjavljivao tokom nedelje pre utakmice. ali ajde bar se priprema za prenos

 

inače ovog večeras poslali u Italiju da prenosi Inter-Roma sa stadiona, i onda ga odjavljuju 5 sek posle kraja jer treba da krene prenos košarke. a imaju 10 kanala moglu da odvoje jedan na kome ća da bude samo Seria A, sa studijom, prilozima iz Italije itd kad već imaju čoveka tamo

 

Иначе знаковитог имена, Младен Стојановић :)

Link to comment

nešto mora da se uradi povodom prenosa košarke na nivou Evrope, ovo postaje neizdrživo. može to da bude najmanji zajdndički interes FIBE i ULEBA, oko koga će da sednu, zajedno sa emiterima i da im objasne, ko hoće da prenosi naše takmičenje mora da poštuje neke standarde prenosa

 

znači ne sme da se pušta usporeni snimak dok traje igra. ko to uradi gubi prava prenosa, a novac se ne vraća, mrš. lopta je svetinja, dok je lopta u igri mora da bude u kadru, nikakvi usporeni snimci, krupni planovi trenera igrača publike dok traje igra. ima dovoljno prekida igre u da to sve može da se ispušta dok je lopta mrtva

Link to comment

koliko je Sportklub pogođen odlaskom Plavšića i Radojevića, nisu smeli nikako to da dozvole, imali su ukupno jednog ipo košarkaškog komentatora i oba im otišla, a EL im glavna  stvar koja im je ostala da prenose

  • +1 1
Link to comment

Ovaj na Areni sto prenosi Porto - Benfika je dosta solidan, nije iritantan. Pojma nemam ko je ali dobro je potkovan, ne smara glupostima i dize glas umereno shodno desavanjima na terenu. Bas prijatno iznenadjenje. 

Link to comment
3 hours ago, John Coltrane said:

Plavšić otišao!?!? E još samo fali Viško da predje na Arene, sad kad sam prešao na MTS, pa da se tačno obesim!

Ne bavi se čovek više tim poslom, otišao trbuhom za kruhom u inozemstvo. ništa tu SK nije mogao da utiče

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...