Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

niej nego nam je priruda bogata, kao i kultura. vadi te zanimljivosti sa vikipedije o zemljama koje igraju, prosečna starost stanovništva, ukupna dužina rečnih tokova,proizvodnja čelika itd

Link to comment
9 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Na Areni 3 stavili nekog na ijekavici da radi West Ham. Neloše.

 

Poznat glas, da li sa RTRS ili ES.

taj bosanac odavno radi na areni ,ne znam kako izgleda 

a jeste tamo jedan od boljih 

  • +1 1
Link to comment

taj prenosi manje utakmice Kalča na Areni godinama, ne znam što mu ne daju i derbije, nije gori od ovih. jedino smara kad krene da čita šta je ko izjavljivao tokom nedelje pre utakmice. ali ajde bar se priprema za prenos

 

inače ovog večeras poslali u Italiju da prenosi Inter-Roma sa stadiona, i onda ga odjavljuju 5 sek posle kraja jer treba da krene prenos košarke. a imaju 10 kanala moglu da odvoje jedan na kome ća da bude samo Seria A, sa studijom, prilozima iz Italije itd kad već imaju čoveka tamo

Link to comment
10 hours ago, Midgeta said:

Ako ce da vraca uvodnike mogao bi opet da izrecituje neku pesmu ili tako nesto, to je bilo dobro :lolol:

 

Realno posle onog divnog uvoda sa Spanija- Nemacka sve ostalo je downgrade, tu je dostigao vrh stvaralackog dostignuca.

Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

 

Realno posle onog divnog uvoda sa Spanija- Nemacka sve ostalo je downgrade, tu je dostigao vrh stvaralackog dostignuca.

Jel to samo 2 reci pa onda kenja moc i bespomoc, ushicenje i razicaranje itd? :lolol:

 

 

https://youtu.be/9R9Jlp33mew

 

Meni je ovo ostalo u secanju, mnogo jako.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Midgeta said:

Jel to samo 2 reci pa onda kenja moc i bespomoc, ushicenje i razicaranje itd? :lolol:

 

 

https://youtu.be/9R9Jlp33mew

 

Meni je ovo ostalo u secanju, mnogo jako.

 

 

 

Uh, da, i Ko sam ja? mu je epski. Ovog nema na YT ili ja ne mogu da nadjem, a mozda sam i skroz pomesao reprezentacije :D Setice se valjda neko, bilo je "Oni su kao pivo i vino, kao bik i medved, kao paelja i nesto, kao (pa pola minuta poredjenja svega i svacega)..... I fudbal."

Link to comment
5 minutes ago, Lord Stef said:

 

Uh, da, i Ko sam ja? mu je epski. Ovog nema na YT ili ja ne mogu da nadjem, a mozda sam i skroz pomesao reprezentacije :D Setice se valjda neko, bilo je "Oni su kao pivo i vino, kao bik i medved, kao paelja i nesto, kao (pa pola minuta poredjenja svega i svacega)..... I fudbal."

Ko sam ja? je nevidjen momenat, ja nisam mogla da verujem sta slusamo :lolol:

Joj secam se toga kao kroz maglu.Imao je i nesto kenja 2 minuta i onda Bitka za (ime grada gde se igra finale) dobrodosli na (ime stadiona) :laugh:

 

Jak je bio o uvod u finale LS Bajern-Dortmund ako nadjem tj ako ima stavljam link

 

E'o ga 

 

 

Edited by Midgeta
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...