Jump to content
IGNORED

Dobri i loši komentatori


Recommended Posts

3 hours ago, Timmi said:

Sta je problem s el ej up?

 

Trebalo bi alej-up (alley-oop). Ovako kad Denda iz govori, deluje kao neki potez koji je potekao iz LA. S tim što sam nekad davno čuo naše komentatore da prekrste i ovo oop, pa kažu elej ap. :isuse:

Link to comment

Mi smo svojevremeno dobijali testove sudijske u kojima je pisalo "igrač tima A (A1) baca saigraču A4 loptu na zakucavanje (tzv. LA-up)" 

:isuse:

Link to comment

Mislio sam da je ovo "Mujanovićeva" izumrlo sa Sejom Hadžijahićem i Slobodom Dita ali vidim na RTS ove mlade nade furaju i dalje Grunenova, Hojtova i slično

Link to comment

Ukratko, smatra da je navijanje za neki strani klub manje-više nebulozno, navija samo za Zvezdu, gadi mu se VAR koji "uništava fudbal", hejtere sa interneta je nazvao miševima koji se kriju iza nikova itd.

Link to comment
7 hours ago, 189- said:

znaci njegovo navijanje liverpoola je nebulozno ;D

 

 

 

To sam i ja pomislio, msm da je manje više očigledno da makar simpatiše Redse. Čini mi se da 99% ljudi smatra isto.

Link to comment

Al se opustila ova wannabe riba što radi ovaj teniski studio na SK. Svako malo se grudva sa onlajn komentarima sa Bljuca uz lekcije: "kako neko može da ne ceni Federera i Nadala, možeš da ih ne voliš, ali njihov uspeh moraš da ceniš...društvo mora da poradi na sebi" :isuse: Ako se ne varam, ona je autorka one čuvene izjave posle debakla Zvezde od PSG da srpski fudbal treba ukinuti. Jeziva kreatura.

Link to comment

Ni ja ga ne pratim, ali svakako nije na njoj da daje takve izjave. Fudbal u Srbiji možda treba ukinuti zbog nekih drugih stvari, najmanji problem je neki ubedljiv poraz u Evropi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...