Jump to content
IGNORED

Nick Cave


Indy

Recommended Posts

Baš me je obradovala vest da ću, nakon 18 godina (lele, pa ja sam matorka :cry: ) ponovo slušati Nicka, pa makar i u prostoru kao što je Arena.Daavno, na koncertu u SKC-u, valjda od silnog uzbuđenja i vutrice, padoh u nesvest. Valjda će ove godine sve biti OK. Jebiga, moram da brinem - kosti su mi krtije no nekoć.

Link to comment
au napeto, 31. maja underworld, 4. juna cave. trebace da se pristedi....
:blink: :blink: :blink: otkud ti za ovo prvo?! ajde baci negde topic o tome ako znas nesto vise, da znam koliko da stedim.. :Hail: a na Nicka.. svakako.samo je sh*t sto je u Areni. valjda bi i SC bio bolja solucija od Arene, a ako obilazi i Zagreb, nece Nick napuniti Arenu .. glupa ovde masa vlada za tak'e stvari <_<
Link to comment

Evo sa majspejsa:

Wed 21st May - Berlin TempodromSat 24th May - Prague Sazka ArenaSun 25th May - Vienna GasometerTue 3rd June - Zagreb IN Music Festival (open air)Wed 4th June - Belgrade ArenaFri 6th June - Salonika Moni Lazariston (open air)Sat 7th June - Athens Lycabetus Theatre (open air)
Stvarno :)
Link to comment
Kakve babe, ne mogu da verujem. Pa idete li na Kejva ili u Arenu?! Slušao bih ga i u piceriji "Orao"...
dojam je dojam, 'ebi ga kad vec moram da izujem dve i po 'iljade mogu i da komentarishem gde bi ga pre slushao...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...