Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Kad smo kod Walking Dead-a jel sam se ja istripovao ili kad su bezali iz zatvora njegova zena ubila Guvernera i sakrili se svi u zatvoru? STo to ne pokazuju sta se desava tamo?

Link to comment
Kad smo kod Walking Dead-a jel sam se ja istripovao ili kad su bezali iz zatvora njegova zena ubila Guvernera i sakrili se svi u zatvoru? STo to ne pokazuju sta se desava tamo?
cija zena Rickova? Ona je poginula zajedno sa detetom.
Link to comment
51QSYYodb0L.jpgmeni je ovo sve bolje, suprotno vecini serijala.prva prica je bolna.
meni scalped ima taj waiting for an option from HBO ugodjaj koji me odbija. mislim ako ocu da gledam HBO, gledat cu HBO. makar formalno glede grafickih resenja to je moglo da bude drugacije. but i'm not judging you.i naravno i ovo Edited by kim_philby
Link to comment
cija zena Rickova? Ona je poginula zajedno sa detetom.
Pa koja onda zena puca Guverneru u glavu? Nije poginula vidi se posle kako place zbog bebe.
Link to comment

Ma znam da su samo oni pobegli citao sam. Nego se secam scene kako zena ubija guvernera i kaze ostalima pratite me. NAdji taj broj ako te ne mrzi. Mislim da Rik nije ni video da mu je zena prezivela.

Link to comment

Nije bre čoveče, Guvernera je ubila riba koja je ubila Rickovu ženu i bebu. Kao, pošto je on naterao da puca, pa je onda kad je videla dete ispizdela i ubila i njega. A onda se njih nekoliko anonimusa zatvorilo u zatvorsku zgradu, sumnjam da će se radnja tamo vraćati.I spoiler <_<

Link to comment
meni scalped ima taj waiting for an option from HBO ugodjaj koji me odbija. mislim ako ocu da gledam HBO, gledat cu HBO. makar formalno glede grafickih resenja to je moglo da bude drugacije. i naravno i ovo
Ne znam šta je ti to HBO ugođaj, a nisam siguran ni šta bi to formalno glede grafičkih rešenja trebalo da bude drugačije.To što se Aaron osetio prozvanim od strane Moora samo govori o žestokom ego tripu, reakcija mu je na nivou nadrkane 12-godišnje devojčice koja želi da ukrade malo spotlighta... ali ne govori ništa o kvalitetu (ili manjku kvaliteta) Skalpiranog.
Link to comment
Ne znam šta je ti to HBO ugođaj, a nisam siguran ni šta bi to formalno glede grafičkih rešenja trebalo da bude drugačije.To što se Aaron osetio prozvanim od strane Moora samo govori o žestokom ego tripu, reakcija mu je na nivou nadrkane 12-godišnje devojčice koja želi da ukrade malo spotlighta... ali ne govori ništa o kvalitetu (ili manjku kvaliteta) Skalpiranog.
jednostavno sto bi reko bran van (showing my age) 'mafioso story with a twist'. mislim moze da stoji i noir with a twist. tone karakterizacije, momci tvrdi ko cavli sa krsta sa golgote, spora naracija zasnovana na psihologiji likova i tako dalje. imam osecaj kao da je pisan sa opcijom na pameti. ne kazem da nije kvalitetno vec nije ono sto ja trenutno (posto sam se godina prejeo azzarela & brubakera & rucke & donekle i ennisa) trazim od moje zabave na dvadeset i kusur strana.
Link to comment
Neonomicon4RegularCover.jpg
cekala sam malo, overdozirala sam se bogom u poslednje vreme, a verovatno i zbog toga sto sam se druzila sa lost girls i 25,000 years of erotic freedom, nisam reagovala na auterspejs rejp seks.savrsen, naravno. malo mi je crtez bio prefrancuskiji (u crossed ne), ma se brzo covek navikne na umetnicarenje. sad nesto merkam prometheju, odlazem vec godinama citanje, al dok docekam jerusalem, moram necim da se drogiram.ovo dole sam vec apsolviralahttp://www.youtube.com/watch?v=rvcPVxzhTLQ
Ne znam šta je ti to HBO ugođaj, a nisam siguran ni šta bi to formalno glede grafičkih rešenja trebalo da bude drugačije.To što se Aaron osetio prozvanim od strane Moora samo govori o žestokom ego tripu, reakcija mu je na nivou nadrkane 12-godišnje devojčice koja želi da ukrade malo spotlighta... ali ne govori ništa o kvalitetu (ili manjku kvaliteta) Skalpiranog.
ima scalped taj ludjacki dasak deadwooda et all, a nisam sigurna koliko je u pitanju ego trip, mozda pre kill your idols faza. jer, sem brubakera (o kome, kao i uvek, kasnije), dzejson je mozda najvise napredovao u pisaniju od svih post-bejbi bumera. (dobro, i mark waid i lapham).
Link to comment
jednostavno sto bi reko bran van (showing my age) 'mafioso story with a twist'. mislim moze da stoji i noir with a twist. tone karakterizacije, momci tvrdi ko cavli sa krsta sa golgote, spora naracija zasnovana na psihologiji likova i tako dalje. imam osecaj kao da je pisan sa opcijom na pameti. ne kazem da nije kvalitetno vec nije ono sto ja trenutno (posto sam se godina prejeo azzarela & brubakera & rucke & donekle i ennisa) trazim od moje zabave na dvadeset i kusur strana.
noar sa tvistom, pa sta ces lepse od toga? onda, malo si ih sve potrpao u isti kos, ajd za azzarela ok da su svi ko ljuba zemunac, ali kod brubakera i muskarci placu.ima scalped vise od toga, priznaces.nego, kad pomenu ennisa, u duhu aktuelnih dogadjanja, konacno iscitala battlefields. nocne vestice su ipak najbolje, a na papiru izgledaju spektakularno.
the men will come around zoya, it’s hard for them, they look at us and see their sisters and sweethearts. premier stalin himself has said we are their equals; it’s a founding principle of marxist-leninsm
garth-ennis-battlefields-tp-vol-1-night-witches_400x620_1.jpg Edited by luba
Link to comment
Ne znam šta je ti to HBO ugođaj, a nisam siguran ni šta bi to formalno glede grafičkih rešenja trebalo da bude drugačije.To što se Aaron osetio prozvanim od strane Moora samo govori o žestokom ego tripu, reakcija mu je na nivou nadrkane 12-godišnje devojčice koja želi da ukrade malo spotlighta... ali ne govori ništa o kvalitetu (ili manjku kvaliteta) Skalpiranog.
meni je scalped uz walking dead najbolji aktivni serijal. jason jednostavno zna kako da vodi pricu a dijalozi su mu savrseni. pickaranje sa alan murom pa:no more beatles and the stones...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...