Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Procitao sam sve epizode The Walking Dead serijala(ima ih 82 za sada?) i mogu reci da su mi se puno vise dopale od serije. Mislim serija je previse melodramaticna a strip bi mogao da bude malo manje krvaviji bar da nema onoliko ubijanja unutar grupe ali svejedno dobro je. Jel ima jos neki strip na temu zombija da skinem?

Link to comment

Nisu zombiji, ali dovoljno je slicno: Girls.Juce sam nasao neku kolekciju Fibrinih stripova, pa sam polako krenuo sa iscitavanjem:toms_bar_big.jpgNekoliko noir pricica od tvoraca Kena Parkera. Filmicno, efektno i (avaj) prekratko.ORKA_4.jpgTrillo + Bernet + vampiri!

Edited by Calavera
Link to comment

Na temu zombija preporučujem Crossed:Crossed022008Minutemen-Delirium-Pow.jpgNisu "pravi" zombiji, nego je pandemija nekakvih bezumnih zaraznih manijaka, slično kao 28 Day Later samo bolje, brutalnije, i zabavnije. Ja iščitao za jedno popodne, popcorn violence FTW :jerry:1zfot35.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Završio se Murov Neonomicon, najzad. Fenomenalan je kao i uvek. Ja na ubedljiviju interpretaciju cele Cthulhu mitologije još nisam naišao. :Hail: Nota bene, ako vam smetaju prilično eksplicitne scene silovanja od strane natprirodnih bića, nemojte ni da počinjete. A ako vam ne smetaju, onda prvo pročitajte Courtyard, pa tek onda po ovo drugoNeonomicon4RegularCover.jpg

Edited by luba
Link to comment
Ma ja sam nov u tome uglavnom ukucam u torrentz.com pa trazim fala za link
No prob. Pazi se konjskih penisa dok čitaš Crossed :)A za Neonomicon, sad gledam... ala ga ovde izpreanaliziraše! http://www.youtube.com/watch?v=9gCH7e0r70Uhttp://www.youtube.com/watch?v=bNQ4zNXvUdc"Diegetic panelisation", OMFG. Dobro, volim i ja Čika Alana, ali ne režira on baš svaki jebeni kadar i svaki gutter na svakoj stranici da bi ilustrovao poentu kroz koju će se pažljivi čitalac osećati intelektualno superioran u odnosnu na površnog jeretika. <_<Tek sad vidim da je isti čovek radio artwork za Crossed i za Neonomicon. Uopšte nisam obratio pažnju, a u isto vreme sam ih čitao :o Neonomicon3Regular.jpg
Link to comment

Poceo sam iznova da citam Mister No-a koga nisam video jos od detinjstva i moram reci da uzivam.Ovde se moze naci jedno 30-40-ak brojeva: http://misternoo.blogspot.com/ kliknite na View on Slideshare onda se prijavite za besplatan account pa cete moci da skidate stripove u pdf formatu.Nasao sam i jedan torent od 4GB pa se polako skida. Znaci postoji. cool.gif

Link to comment

Jel procitao neko ovu srpsku verziju LXG aka Druzina Dardaneli? Deluje zanimljivo kao ideja i planiram da ga pazarim ovih dana pa rekoh da cujem utiske ako ga je neko vec procitao.

Link to comment
Na koliko izlazi The Walking Dead? Vidim da jos nema 83. epizode.
Kako nema?Ja TWD redovno zaboravim da skinem, uvek mi se nakupi po 5-6 epizoda... evo, sad nema 80., pobrisani linkovi. Morao sam da nađem torrent.Major fucking spoiler ahead (TWD83)... ali ozbiljno, ne otvarajte ako niste čitali.

219b6o5.pngDa, to je Karl upucan u glavu, dok ga tata drži za ruku. Ipak, na poslednjih par strana Rick ga nosi u nekakvu bolnicu (kroz 6 miliona zombija) i urla na nekog da mu "spase sina". Ako klinac preživi ovakvu ranu, ja onda više nemam nimalo suspension of disbelief za ovaj strip. Mogu komotno od sledeće epizode da krenu da se pojavljuju vanzemaljci i superheroji i čarobnjaci. Kao da me ne nervira dovoljno činjenica da nijedna infekcija na svetu izgleda više ne postoji (osim 100% efikasne zombie infekcije), i što su field surgeries izvedene sekiricom ili katanom postale maltene rutina... Rick medicinari kao da je Greg House lično.

Edited by luba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...