Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

BTW, Marti Misterija nam krece od 11. septembra, prva epizoda - Sudbina Atlantide by Castelli/Orlandi&Cardinalli. :wub: :wub: :wub:
Gde? U Srbiji?
Link to comment

Svasta. Ako to urade, onda su idioti. From Hell nije strip koji se lako prodaje, ponajmanje na kioscima.Nisu uspeli sa Dilanom na kioscima, a uspece sa FH...Jesi li siguran da je tvoja informacija tacna?;-)

Link to comment
Svasta. Ako to urade, onda su idioti. From Hell nije strip koji se lako prodaje, ponajmanje na kioscima.Nisu uspeli sa Dilanom na kioscima, a uspece sa FH...Jesi li siguran da je tvoja informacija tacna?;-)
u petak uvece bio sam na promociji system comics-a i jedan od urednika je to najavio. kaze da im je pukao ugovor sa distributerom za hard boild, ali da su za from hell kupili prava i da ce krenuti.
Link to comment
Ma da, Veseli cetvrtak krece sa Martijem za mesec dana. Trenutno se prevodi Sudbina Atlantide.
Koje epizode? Oce li se raditi reprinti ili kao kod sadasnjih izdanja krece se sa novim?
Link to comment

Судбина Атлантиде је у Италији регуларни број 279, која је објављена јуна 2005 када је извршена промена у серијалу, па се са месечног ритма и обима стрипа од 94 стране прешло на двомесечни ритам и обим од 164 стране. Значи, Марти ће ићи на свака два месеца, а ако крене добро продаја, сигурно ће (осим специјала), ићи и на гиганте и максије, а ако Бог да и на репринте старих епизода.Ево и списка епизода које нас очекују:ММ 1 Судбина АтлантидеММ 2 Повратак у Земљу НедођијуММ 3 Трианести задатакММ 4 Златни БудаММ 5 Божија казнаММ 6 Царев паунММ 7 Велики Худини ММ 8 Ужас на Кејп РокуММ 9 Благо капетана Кида :wub: ММ 10 Грендел :wub: ММ 11 Последњи лет Амелије Ерхарт :Hail:ММ 12 Емотикон :-( :wub: ММ 13 Каравађов код :wub: ММ 14 Црно сунце :wub: ММ 15 ХомункулусММ 16 Сећања на будућностММ 17 Завера: МесецММ 18 Збогом, Јава :Hail: ММ 19 Ужас с друге стране прага :wub: ММ 20 Човек без сећања *ММ 21 Тајна Јованке Орлеанке **Легенда: :wub: одлична епизода :Hail: фантастична епизода без смајлија - просек и ниже од тога* изашло у Италији пре пар дана** излази у Италији у октобру

Link to comment

Молим :) Како Италијанима, тако и нама. Јес' много 2 месеца да се чека (а поготову сам полудео када сам чекао 4 месеца да добијем Збогом Јава/Страва с друге стране... јер је дводелна епизода, а нисам хтео да кварим ужитак тиме што ћу да прочитам први део па онда да чекам други ко на иглама - боље ђутуре обе!), али шта да се ради. Ма, само нек нам Марти крене...

Link to comment
FS_494001.jpgijao naopako, sta me snadje. pa ovo je za analizu.do sad procitao 2 bendisova hc-a (= 4 trade-a) i to je vec dovoljno da se nosi sa recimo bilo koja 4 probrana batmana. al ovo je u cugu i jos pici dalje, ima jos 3 hc-a do kraja.jos ni prva dva trade-a u novoj seriji daredevila nisu losa (kevin smith i david mack napisali po jedan svaki), pa jos posle bendisa ide brubaker... a i miller je imao svojedobno ako nista drugo barem sjajni born again (one njegove klasicne epizode su mi onako)... sve u svemu cini mi se da je daredevil nacisto presisao batmana na polju ozbiljnog tretmana klasicnog dc ili marvel lika.a bendis je mozda bolji i od brubakera (o kojem kasnije).zesca preporuka ko nije citao.
Link to comment
jel maleev radio sve ili samo covere? :pljuc:
prakticno sve, par epizoda od 50-ak je radio neko drugi, i na par mesta ima nekih gostiju, al to je nesto bendisovo konceptualno (ja nisam ni shvatio dok nisam posle procitao objasnjenje, al pametno je). mislim sve sto je bendis pisao (ona prva dva je crtao joe quesada). i jebao je kevu. makar meni nacisto odgovara njegov stil bendisovoj prici (nisma siguran jel pljuc pozitivno ili negativno?).jedina informativna slika koju nalazim je spoilerska, pa zato:

Daredevil_03.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...