Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

 

Da, da, vidim sad na sta mislis. 

 

Ovi stripovi su u sustini rupa bez dna za novcanike, ima toliko serijala, izdanja, reizdanja, a i kad bih imao novaca ne znam gde bih nasao vremena za sve.

 

Btw. Batman Knightfall nije los isto, ima nekih 60ak epizoda strpanih u tri toma, otprilike 20ak onih vitalnih za radnju je bas dobro, ostalo kako-tako, ima i nekih praznih koje maltene popunjavaju prostor/pricu.

Link to comment

Da, da, vidim sad na sta mislis. 

 

Ovi stripovi su u sustini rupa bez dna za novcanike, ima toliko serijala, izdanja, reizdanja, a i kad bih imao novaca ne znam gde bih nasao vremena za sve.

 

Btw. Batman Knightfall nije los isto, ima nekih 60ak epizoda strpanih u tri toma, otprilike 20ak onih vitalnih za radnju je bas dobro, ostalo kako-tako, ima i nekih praznih koje maltene popunjavaju prostor/pricu.

 

 

realno svi Betmeni (ako se izuzmu glavna kultna izdanja kao Arkham Asylum, Dark Knight Returns, Death in Family, Killing Joke, itd)  su rupa bez dna, ali ova collected izdanja New 52 izlaze dva puta godisnje i paperback mu dodje oko 15-20$ pa kontam da mogu toliko da se castim. Pogotovu sto volim Snajdera i Betmena :)

 

 

Kad smo vec na temi merkam i Betmen Hush i Noel. Ali za sada su mi na spisku iza Azzarelovog Jokera.

Link to comment

Ministry of Space

 

Ministry%20of%20Space-009.jpg?download=1

 

Crtano u najboljem maniru Dena Derija, bavi se alternativnim univerzumom, gde su Britanci zauzeli Peneminde, ćapili fon Brauna i njegov tim, svet gde SAD i SSSR nikada nisu otišli u kosmos. 

Link to comment

Saga je odlična, pročitao sam pre par nedelja baš sve što ima. Vidi se da se Von opustio i dao sebi oduška. Princ Robot je jedan od najgotivnijih postmodernih likova koje sam imao prilike da vidim.

Link to comment

Ministry of Space

 

 

 

Crtano u najboljem maniru Dena Derija, bavi se alternativnim univerzumom, gde su Britanci zauzeli Peneminde, ćapili fon Brauna i njegov tim, svet gde SAD i SSSR nikada nisu otišli u kosmos. 

 

Zvuci dobro, ja se palim na te alternate history price, narucio sam pa cemo videti.

 

edit: a posto sam u nekom strip raspolozenju odmah sam uzeo i sva tri dela Sage i nestrpljivo cekam postara.

Edited by burekdzija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...