Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

"Pet hiljada kilometara u sekundi"

 5000_1.jpg5000_2.jpg

5000_3.jpg5000_4.jpg

 

 

Od programa ove godine izdvajamo gostovanje Manuela Fiora, jednog od najzanimljivijih evropskih autora mlađe generacije koje Salon organizuje uz novosadsku kuću Komiko.

U pitanju je dakle ovogodisnji salon stripa u SKCu, i mogu se videti delovi druga dva stripa kao i ilustracije koje su radjene za italijanski casopis "La Republica". Vredi pogledati, salon traje do nedelje. Danas u 19h je predstavljanje autora.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kime, ako citas, overi Dark Engine. Mutna radnja, sveprisutna naracija, gomila likova i kao slag na tortu izvanredan worldbuilding - drugim recima, novi Prophet! Danas izasao treci broj, stvarno mnogo obecava.

 

dark-engine-001-003.jpg

dark-engine-003-015.jpg

 

Krenuo i dugo ocekivani Wytches od Snydera i Jocka, koga je stvarno cudno videti da crta nesto sem klasicnog akcijanja. Nisam bas neki fan horora kao zanra, no zbog hajpa koji se podigao se osecam obavezan da ispratim bar prvi trejd.

 

wytches-001-006.jpg

Link to comment

Mesec dana stara vest, ali ipak:

If you’ve been following the teasers running on Bleeding Cool, you’ll know that today brings a major announcement from Avatar Press concerning a brand new project written by Alan Moore and drawn by Gabriel Andrade (Ferals). That project is an all-original and self-contained 6-issue arc set within the epidemic-infected Crossed universe as created by Garth Ennis, but with a major twist: it is set 100 years in the future, a century from the date of the original Crossed outbreak. The series is entitled Crossed: +100:thumbup:

 

So it turns out Jimi Hendrix wants to play in my band. He wants to sing my songs. I don’t usually worry about vindication, but Alan is probably the one person whose opinion would be enough to change my mind about what I do.
He’s the most talented individual the medium’s ever seen or ever will; that he’s writing Crossed  means everything to me.
–Garth Ennis

Link to comment
  • 3 weeks later...

+1 za Arkham Asylum. Jedna od ludjih betmena a izdanje sa objasnjenjima je gotovo obavezno.

 

Meni danas stigao Joker death of the Family

 

Jos samo da nadjem vremena za njega :(

 

JOKER_DOTF_CVR_Presales_ys4mq4wzvn_.jpg

Link to comment

+1 za Arkham Asylum. Jedna od ludjih betmena a izdanje sa objasnjenjima je gotovo obavezno.

 

Meni danas stigao Joker death of the Family

 

Jos samo da nadjem vremena za njega :(

 

JOKER_DOTF_CVR_Presales_ys4mq4wzvn_.jpg

 

Je l citas ceo serijal tih "New 52" ili samo probrane? Kakvo je?

Link to comment

Ovo mi je prvo od tog novog 52 serijala, ali nisam jos poceo jer cekam da mi legne plata pa da uzmem i Batman Vol 3 koji je tie in sa ovim pa lepo da krenem sve od jednom.

Edited by *edited by mod
Link to comment

Mada kada vidim na brzinu kako je uradjen Joker, ako mi legne lova razmisljam da se otvorim za sve Volume Ne 52 betmena, po netu vidim da kazu da je toizdanje najbolje a i da ispostujem Capulla iSnydera

 

Na book depo je 50e za volume od 1-5

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...