Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Nije ih briga ni kad neko nastrada...

 

Valjda znaju da ne mogu da ih stignu pa nece ni da se cimaju. Gledam skoro oglase i ladno te divljastine od motora mogu da se kupe za par hiljada evra.

Link to comment

nesto mi se javlja da je ovo vise od ,,nocnog divljanja,, al dobro..

 

 

nego jel bio neko u Petrolendu ili zna da li moze da se unese licna hrana/sendvici i sl.?

Link to comment

nego jel bio neko u Petrolendu ili zna da li moze da se unese licna hrana/sendvici i sl.?

 

što bi unosila svoju hranu i piće u akvapark :fantom:

Link to comment

nesto mi se javlja da je ovo vise od ,,nocnog divljanja,, al dobro..

 

 

nego jel bio neko u Petrolendu ili zna da li moze da se unese licna hrana/sendvici i sl.?

Predhvodne dve godine nisu pravili neki problem...

 

ALi, moj ti je savet da ne bacaš pare, i da nađeš neko drugo mesto za provod...

 

Bar je pretprošle godine bilo loše, prošle još gore, pa ne verujem ni da je ove mnogo bolje...

Link to comment

a vodila bih sestrica pa zbog njega,svi drugari su bili a on nije..itd..

 

 

 

@hella

 

zato sto imam specifican nacin ishrane i ne jedem mekika/pizza/pljeskavica sto obicno bude na tim plazama/bezenima..

Link to comment

ne nego aquapolis, nije daleko od centra. dobro je za decu, vidi neke slike.

Pored hotela forass, pređeš most u Segedinu, odmah sa leve strane...

 

Mi idemo zim, obično u zatvoreni deo, ali i otvoreni je super

Link to comment

ne nego aquapolis, nije daleko od centra. dobro je za decu, vidi neke slike.

 

 

aha,sad vidim..ma nee,to mi je daleko em preskupo..ovo bre planiram da pokupim sestrica,odemo,Petrovac mi 15min kolima,verovatno ce biti neki radni dan..nista spec..za Segedin mi treba i odobrenje za izvodjenje deteta i pasos,za tu organizacija mozemo i u Ameriku...

Link to comment

razmisli za ubuduce, nije tako skupo kad se svede racun. ima i plus da je segedin lep grad, moze i to da detetu bude zanimljivo, ima "smesnih" kuca.

Link to comment

Ok je u petrolendu, nema gužve, na tobogan ne čekaš ništa, vikendom rade do 8 a radnim danima do 7 što je malo ako dodješ od 4

Link to comment

Vikendom zna da bude gužva, pa je radni dan bolji izbor. Moja gđa uvek negde nađe i ulaznice na popustu, pa ne bude ni preskupo. A kaže mi ona da je dozvoljeno unošenje klope i pića osim u staklenoj ambalaži.

Link to comment

Vikendom zna da bude gužva, pa je radni dan bolji izbor. Moja gđa uvek negde nađe i ulaznice na popustu, pa ne bude ni preskupo. A kaže mi ona da je dozvoljeno unošenje klope i pića osim u staklenoj ambalaži.

 

 

e kul,hvala....sredom imaju ulaznice po 600din ali ne mozemo  u sredu :/

ali isli bi nas dvoje tako da je ok..

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...