Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Najava zbivanja u Omladinskom centru CK13 (Crnoj Kuci)..=============================Sreda 21. 11. * 22:00DAN NEMACKOG JEZIKA I KULTUREKoncert: BANDYLEGS, NemackaU okviru DANA NEMACKE KULTURE koji se odvija na vise lokacija u gradu, u klub Ck13 stize ska bend BANDYLEGS. BANDYLEGS sviraju jamajcanski ska (tkz prvi talas) po uzoru na legendarne Skatalites, ili na danas aktuelne Slackers..http://www.myspace.com/bandylegsmusicULAZ SLOBODAN=============================Cetvrtak 22. 11. * 22:00Koncert: TOST (Rijeka) + BRUNO (Rijeka)Rijeka je bila i ostala sinonim za hrvatsku punk scenu. Termiti, Paraf, Let3 samo su neka od velikih imena koja su simbol ovog grada. Da Rijeka ne zivi na staroj slavi, dolaze nam dokazati mlade rijecke hard-core-punk snage TOST i BRUNO.ULAZ 200din=============================Subota 24. 11. * 22:00Koncert: SONNY VINCENT , New York S.U.S. , BeogradJedan od pionira New York punk scene iz 70ih, nekada je nastupao u kultnom klubu CBGB, a u subotu 24.11 dolazi u novosadski CK13. Sonny Vincent iza sebe ima burnu punk karijeru koju je poceo u sastavu Testors, a jedan od mnogobrojnih albuma snimio je sa clanovima Damned-a i Dead Boys-a. Sonny je takodje poznat po mnogobrojnim incidentima,tucama i boravku u zatvoru. Navodno, uskoro se zeni i ovo bi trebalo da mu je poslednja turneja...Mi mu ne verujemo, ali ne treba rizikovati i propustiti Sonny-jev Punk n Roll show! Uz Sonny-ja nastupa i beogradski punk n roll trio S.U.S, koje predvodi harizmaticni bubnjar Kapetan Terza!ULAZ 500din.=============================Nedelja 25.11.19:00 Promocija izdanja NSHC, kompilacije novosadskih hard-core bendova u izdanju SKC NSKoncert20.00 NIZAYOV20.30 CONVICTION21.00 NO ABUSE21.30 REFLECTION OF INTERNAL RAIN=============================Ponedeljak 26.11.19:00 Promocija izdanja NSHC, kompilacije novosadskih hard-core bendova u izdanju SKC NSKoncert20.00 KOLAPS20.30 FACE IT21.00 LOCKDOWN21.30 PROLECE=============================

Link to comment
=============================Subota 24. 11. * 22:00Koncert: SONNY VINCENT , New York S.U.S. , BeogradJedan od pionira New York punk scene iz 70ih, nekada je nastupao u kultnom klubu CBGB, a u subotu 24.11 dolazi u novosadski CK13. Sonny Vincent iza sebe ima burnu punk karijeru koju je poceo u sastavu Testors, a jedan od mnogobrojnih albuma snimio je sa clanovima Damned-a i Dead Boys-a. Sonny je takodje poznat po mnogobrojnim incidentima,tucama i boravku u zatvoru. Navodno, uskoro se zeni i ovo bi trebalo da mu je poslednja turneja...Mi mu ne verujemo, ali ne treba rizikovati i propustiti Sonny-jev Punk n Roll show! Uz Sonny-ja nastupa i beogradski punk n roll trio S.U.S, koje predvodi harizmaticni bubnjar Kapetan Terza!ULAZ 500din.=============================
yeah, evo malo muzike za one koji veze nemaju o cemu se radi:Funny Now (She Blew It)My GuitarBustedTired Of The TelephoneTrans - Love
Link to comment
09:41 - Republička radiodifuzna agencija objavila je spisak TV stanica koje su dobile dozvole na lokalnom nivou. U Novom Sadu su dozvole na osam godina dobili Kanal 9, Apolo, NS Plus, Beseda, Hipo, kao i televizije Delta i Mozaik koje dele istu frekvenciju. RRA je saopštila da više u etru nema mesta ni za jedan novi TV kanal u narednih osam godina.Još nije poznato kada će se podeliti dovole za lokalne radio stanice, a u Novom Sadu će dozvole dobiti devet emitera. (021)
1 jaka ponuda lokalnih stanica. btw sta su Beseda i Hipo :blink:
Link to comment
1 jaka ponuda lokalnih stanica. btw sta su Beseda i Hipo :blink:
Da Beseda nije neka crkvena stanica ?Pa da nam Irinej propoveda bibliju sa sve nji'ovom Majom.Nego šta kažete na Tvrđavu i novu gradsku slavu ?
Link to comment

ne znam jel to neka nova praksa SPC ili samo domisljatost lokalnih muvatora, ali upravo mi je na vratima bio tip u odezdi djakona sa blokcetom i pricom kako skuplja priloge za uredjenje enterijera Uspenske crkve, pritom me intenzivno oslovljavajuci sa b'ate. ljubazno sam se zafalio.

Link to comment
Panonija? :blink: Od svih sranje novosadskih TV, Panonije je ipak najbolja. Nije prosla? E, Cekicu, Cekicu...
TV Panonija je krajem juna dobila regionalnu frekvenciju...
Link to comment
TV Panonija je krajem juna dobila regionalnu frekvenciju...
Aha, OK onda, zasluzili su, mislim, najbolji su od najgoreg...Edit: Izvinjenje Cekicu ... :) Edited by Atreid
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...