Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Odgledah Mamu. Nije loše, ali je više obećavao.Đesika Ćastejn prelepa i sa kratkom crnom kosom i u Ramons majici, a super je i građena. Eto.

Link to comment

i ja pogledah Berberiana.... uau kakva poezija analognog zvuka... i omaž giallo filmovima..... da ne govorim kakva je tek za vegane horror ljubitelje poslastica :Dmalo krivuda kak se blizi kraju.. al tu je..... sam zadovoljna

Link to comment

sve sam iscitala sta ste piskarali i skinula sam juce: the descent, high tension, martyrs i sinister, mamu sam ostavila za kasnije. da, jbg, nista od navedenog nisam gledala a cula samo za matyrs tj. da ima dobre ribe (ona jampanoi, konkretno... sto me podseti - celebriti drul).sad sam zavrsila the descent. proveravala sam par puta da l mi se neko mota oko prozora, otvarala vrata od sobe ocekujuci da neko stoji ispred i ucinilo mi se da sam cula kretanje na spratu iznad, to znaci da je film dobar.sad cu high tension, zivo me zanima sto syme misli da je glup.

Link to comment

REC (prvi deo) sam gledala, taj je odlican.malopre i sinister (umesto high tension) zavrsen.muzika/zvuk kida, atmosfera isto super, bas je nekako... onespokojavajuc film. i dodjavola, nije toliko ni los (stomak mi se okrenuo kad sam shvatila da je ovo neki bogeyman zaplet), iako sam prizeljkivala da mi se ic ne svidi nakon sto su vec posle nepunih pola sata sugerisali da je ubica basista slipknota. :isuse:

Link to comment
sve sam iscitala sta ste piskarali i skinula sam juce: the descent, high tension, martyrs i sinister, mamu sam ostavila za kasnije. da, jbg, nista od navedenog nisam gledala a cula samo za matyrs tj. da ima dobre ribe (ona jampanoi, konkretno... sto me podseti - celebriti drul).
Uh, jeste :wub:
Link to comment

Ok je film, ali ja sam se sad jedva setio da sam ga gledao. Vidim poznat mi lik sa slike, ali nikako da ukopčam....znači moj sud bi bio - solidan ali forgettable. :)Ja bih od ozbiljnih horora (da ne okrećem priću na horor zajebancije) koji su mi bili dobri, a ne spadaju baš u ovu grupu o kojoj pričamo pomenuo - the crazies definitivno, the loved ones, možda the strangers, excision mi je bio dosta zanimljiv mada nije za svakog, ajde pontypool od ovih što su snimljeni za kikiriki, norveški naboer koji baš i nije horor...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...