Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Da. Pa nisam neki veliki fan tih expedition gone wrong filmova.... pogledao sam i The Hills Have Eyes i The Ruins, Backwoods, Wrong Turn....... Eden Lake mi se (od tog podžanra) najviše svideo. Nisu loši Vacancy i Frozen. E sad ne znam da li se The Strangers uklapa u taj podžanr ali taj mi je jedan od omiljenih cool.gif
Od navedenih za Backwood nisam cuo, The Ruins mi se svideo a Eden Lake je jedan od retkih filmova koji je uspeo da me iznervira. Ponajvise zahvaljujuci ubedljivo najnesposobnijem liku u kinematografiji jos od Fredo Corleonea (u interpretaciji M. Fassbendera)Vacancy je dobar, ali pre bih ga svrstao u neki off road triler nego horor, zajedno sa recimo Breakdown. Frozen je odvratan, secam se da sam ga premotao samo da vidim kako ce da se zavrsi i zajedno sa Strangers gurnuo bih ga u torture flick podkategoriju horor filmova. Tu klasu gledam izuzetno selektivno, u zavisnosti ko koga i cime ... prevara01.th.jpgprevara02.th.jpgprevara03.th.jpgprevara04.th.jpgprevara05.th.jpgprevara06.th.jpgprevara07.th.jpg(notice the pattern) ... ali se uglavnom se sve svodi na isto (dno dna) ... izdvojio bih mozda Neighbor samo zato sto imam crush na Americu Olivo :wub:
Link to comment
Eden Lake je jedan od retkih filmova koji je uspeo da me iznervira. Ponajvise zahvaljujuci ubedljivo najnesposobnijem liku u kinematografiji jos od Fredo Corleonea (u interpretaciji M. Fassbendera)
:lol: e, to jeste tačno, lik je i meni išao na živce! Ali zato ima devojku koja je sposobna za oboje pa je uspostavljena ravnoteža ;)
prevara01.th.jpgprevara02.th.jpgprevara03.th.jpgprevara04.th.jpgprevara05.th.jpgprevara06.th.jpgprevara07.th.jpg(notice the pattern) ... ali se uglavnom se sve svodi na isto (dno dna) ... izdvojio bih mozda Neighbor samo zato sto imam crush na Americu Olivo :wub:
Ma da, to je sve žali bože! šteta samo para utrošenih u te filmove, mogle su pare da se iskoriste za pametnije stvari..... ništa od toga nisam ni skidao a kamoli gledao.... video sam samo da su svi loše ocenjeni....
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pogledao Scream 4 danas..... ufffff........ :isuse: jel moglo gore?Mislim, očekivao sam da će biti loš, pošto mu je i onaj prethodni film bullshit neviđeni.... ne kažem ni da su prethodni skrimovi neka remek dela ali prvi deo je bio ok za teen slasher.... bilo je i dobrih ideja u drugom delu..... trojka je već bio užas a ovaj...... :puke: kad sam već kod teen slasher-a, pogledao pre neko veče Kill Theory i nije tako loš..... jedino što su svi likovi glupi kao da su izašli iz Krejvenovih Skrimova :)

Link to comment
maksimalna preporuka za 5150 Elms Way, kanadski triler horor, ne vjerujem da ce vas ostaviti ravnodusnim :)http://www.imdb.com/title/tt1331291/
Uf, kakav film! :o

Nervirao me je gari jer je smotan k'o sajla!!! Imao je odličnih prilika. Ne znam, nisam ga razumeo, pogotovu na kraju. Ima nekih delova koji su malo nerealni ali ok.

Nije mi se gledao takav film večeras i mislio sam da ću odustati ali sva sreća pa nisam :) Svaka čast za preporuku!

Link to comment
na temu vampira.
to! fala, skidamo.... gledaju mi se kvalitetni vanpirski filmovi tolko kolko se njima pije krvi Edited by Hippie
Link to comment

Da li je neko gledao The Silent House? Prilicno sam sigurna da nije pominjan na topicu.silent_house_poster.jpgNavodno radjeno po istinitom dogadjaju iz prve polovine proslog veka. Da, znam kako ovo zvuci. Ali deluje mi da je mozda dobar horor. Mozda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...