Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Pogledati. "Tom Six is apparently the director's real name. I learn his favorite actor is Klaus Kinski, he is an AK-47 enthusiast, and wears RAF sunglasses and Panama hats." :lol:human_centipede2.jpgE da:http://www.newgrounds.com/portal/view/537029

Edited by Schmeling
Link to comment
  • 1 month later...

Sta se desava sa hororima? Odgledao sam skoro sve sto je ok do pre godinu dana, a ove godine nema niceg :) Jel se snimaju horori uopste?

Link to comment

snimili Dzavola po Shyamalanovoj prici -- zanimljivo.... mozda bude jos i zanimljivije ako se ispostavi da je Bojana Novakovic dzavolicaa ja gledala koreanski Thirst..... svido mi se jako mi se svido morbidno-romantican odnos izmedzu svestenika vanpira i predivne mlade Ok-bin Kim.. al samo u prvoj polovini filma, posle su sve su odlepili

Link to comment
  • 1 month later...
Hail.gifHail.gifHail.gifHail.gifHail.gifHail.gifMračna kula Stivena Kinga kao film i TV serijaLOS ANĐELES, 9. septembra 2010. (Beta) - Saga "Mračna kula" horor autora Stivena Kinga (Stephen) biće adaptirana u filmove i TV seriju, preneo je sajt Didžital spaj (Digital spy) koji prati šou biznis.Režija filma i prve sezone serije poverene su Ronu Hauardu ("Da Vinčijev kod", "Bajka o bokseru", "Frost/Nikson").Serija će pred publiku stići ubrzo posle prvog filma, potom će stići drugi film koji će pratiti još jedna sezona na televiziji.Hauard je za sajt Dedlajn holivud rekao da mu je ambicija da tom projektu pristupi kao što je Piter Džekson (Peter Jackson) radio trilogiju "Gospodar prstenova"."Piter je napravio iskorak u istoriji filma. Zasluga jeste njegova, ali ga je vodio (literarni) materijal", objasnio je režiser.Hail.gifHail.gifHail.gifHail.gif
Link to comment
Evo i od mene: :Hail: Ehhh, imam loš osećaj da će zeznuti stvar. Jedino me mnogo više brine da ne zakenjaju A Song of Ice and Fire... to HBO-u ne bih oprostio nikada.
meni samo nije jasno sta ce oni tacno ekranizovati i kojim redom? posle Wizard and the Glass digao sam ruke, prica je otisla u potpunu dekadenciju. a Wizard and the Glass je vecim delom prequel za prve tri...prve tri knjige su celina, i sadrze materijala za dve lepe sezone, ako ne i vise. kada bi tu nekako uvezali fabulu, od toga bi moglo nesto i ispasti. ali to je, kad pogledam, nemoguce...sada sam i ja zabrinut
Link to comment
Kad smo, posredno, kod Kinga - krajem oktobra bi trebalo da krene Darabontova serija The Walking Dead po stripu Roberta Kirkmana.Nisam čitala strip, ali Darabonta volim još od Šošenka, pa jedva čekam da vidim kako će to sve izgledati.
Auuuuu! Sreca! Kako sam napaljen sad.Ide tacno po stripu. Diiiiivno!
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...