Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Sramim se priznati ali bice da sam ja ili glup (a nisam, sto posto... svasta znam i umem) ili je Martyrs dobrano preduvano sranje. Ja bih sad da budem pametan ali ne mogu da se otmem utisku da mi je neko ukrao 2 sata zivota i ispricao glupu i dosadnu pricu. Vi ste krivi! Kingmakerka da mi da telefon od one njene drugarice koja kaze da je PPP snobovsko mesto gde se svi prave pametni da joj se izjadam...Jebemu... dva sata sam gledao kako Sonja Liht i neki matorci kinje tri cure i to dosadno. Uh, sto sam se iznerviro!
I ja sam ocekivao mnogo vise posle cele price o filmu ovde sa 15 spoilera na odvojenoj temi. A ovako se samo smorio i uspavao. Rekoh sebi da posle Sheitana i Martyrsa vise necu da gledam francuske horore.
Link to comment
Sramim se priznati ali bice da sam ja ili glup (a nisam, sto posto... svasta znam i umem) ili je Martyrs dobrano preduvano sranje. Ja bih sad da budem pametan ali ne mogu da se otmem utisku da mi je neko ukrao 2 sata zivota i ispricao glupu i dosadnu pricu. Vi ste krivi! Kingmakerka da mi da telefon od one njene drugarice koja kaze da je PPP snobovsko mesto gde se svi prave pametni da joj se izjadam...Jebemu... dva sata sam gledao kako Sonja Liht i neki matorci kinje tri cure i to dosadno. Uh, sto sam se iznerviro!
Sorry, ali lupas gluposti. 99% ljudi koji su gledali ovaj film (pri tom ne racunam kriticare sa horor sajtova koji su ovom hororu dali visoke ocene)izjavili su da je film hororcina i po. Jeziv, sokantan, strasan, grozan, uzasan, kako god 'oces. Prica nit je glupa nit je dosadna (mora da je nisi razumeo). Prica je jeziva. Jos je jezivija cinjenica da sama takva ideja krece iz ljudske glave, a takodje i verovatnoca da tamo negde, zaista ima takvih organizovanih bolesnika.
Link to comment
Jeziv, sokantan, strasan, grozan, uzasan
Jeziv? - pa, jesteSokantan? - ni maloStrasan? - vrlo maloGrozan? - pih...Uzasan? - Da, to sam i rekao. Meni ovo nije ni horor nego neki drama-triler. Ovaj film je DOSADAN!! Uzmi lepo Guinea Pig serijal (Flower of flesh and blood) pa gledaj super mucenje da ti bude muka.
Link to comment

ne, ne, ne. uzmi santa sangre da ti bude muka.jos bolje, holy mountain. ili tenanta.ne mogu se setiti koji od ova tri mi je ostavio vecu mucninu i knedlu u grlu. [ako hoces da ti bude muka]a nisu horori.--enivej, ja nista od ovih horrora novih, sto spomenuste, nisam odgledala. ni diary of the dead nisam pogledala. al sam gledala dead set. meni je dead set zabavan. i svidjaju mi se zombiji. tuga je mene uhvatila onda kad su u dawn of the dead, napravili da zombiji budu brzi. nije fora.jedva cekam wwz.

Link to comment
Stvarno, koja je fora sa zombijima, mene to nikad nije plasilo. Polumrtvo, raspada se, jedva se krece... Imam utisak da ga je dovoljno sutnuti i cao!
ja sam ovo morao prijaviti modovima - pa ti vidi.
Link to comment

kako bi zazresili sve sumnje i konacno potvrdili da su zonbiji spori i jedva se vuku, radili smo field research. rezultati uskoro.zombiji.jpgps. ko prvi pogodi identitet ostale dvojice eminentnih forumasa, dobije... nesto.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...