Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

the night house

na kraju filma sam kucao u yt "the night house explained" da vidim da li se ono sto sam ja zakljucio podudara sa onim sto se stvarno desavalo, i otprilike sam bio na dobrom tragu. hocu reci, intrigantan film koji navodi na razmisljanje o njemu nakon sto se zavrsi. rebeka pokidala sto i nije neko iznenadjenje, atmosfera totalno spuki, dosta zanimljivih detalja, npr "ljubavni ples sa demonom" podseca na neke scene iz cuvenog starog horora the entity. obavezno gledati u nocnim satima.

  • +1 1
Link to comment

Davno sam ga gledao, ali Entity je sasvim OK film, čije ideje i dan danas noviji horor filmovi pozajmljuju, npr. Babadook (i to ne malo).

 

Kad smo već kod The Entity, razmišljam da "posetim" gomilu horora koji su mi se nekad svidjali, a iznajmljivao sam ih iz video klubova osamdesetih, plašim se samo da je dobar deo "loše ostareo"...

Link to comment
On 9.10.2021. at 10:47, Nikodije said:

the night house

na kraju filma sam kucao u yt "the night house explained" da vidim da li se ono sto sam ja zakljucio podudara sa onim sto se stvarno desavalo, i otprilike sam bio na dobrom tragu. hocu reci, intrigantan film koji navodi na razmisljanje o njemu nakon sto se zavrsi. rebeka pokidala sto i nije neko iznenadjenje, atmosfera totalno spuki, dosta zanimljivih detalja, npr "ljubavni ples sa demonom" podseca na neke scene iz cuvenog starog horora the entity. obavezno gledati u nocnim satima.

 

što bi reko el-p na poslednjem albumu rtj: nothingness, ain't it something :sleep:

 

dobar je night house, bez sumnje jedan od boljih ovogodišnjih

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
On 14.10.2021. at 19:04, Pokojni Ruxin said:

 

što bi reko el-p na poslednjem albumu rtj: nothingness, ain't it something :sleep:

 

dobar je night house, bez sumnje jedan od boljih ovogodišnjih

 

I meni jedan od boljih novijih. Baš ima dobru atmosferu i saspens, gledaš i grickaš nokte. Kad film to postigne spreman sam da mu oprostim i pokoju slabost.

Link to comment

Nije Halloween nikad bila najkvalitetnija franšiza,  odlični su bili prvi, treći (koji nema nikakve veze sa serijalom) i onaj u kojem je igrao LL Cool J, a i ovaj zadnji sam gledao pre više od 20 godina, ko zna da li je stvarno bio tako dobar. :D

 

Rob Zombie je stilizovao rimejke na svoj način, ali meni lično su to bili (u najbolju ruku) osrednji filmovi.

 

 

Deluje da su sa novim nastavkom odradili (očekivano) loše oživljavanje serijala...

Link to comment

nije najkvalitetnija fransiza™, al nema veze, uvek je dovoljno zabavno i ne propusta se. recimo meni je zadnji halloween bio skroz dobar, a super su mi bila oba zombijeva halloweena iako su kritike lose za oba. ima tu uvek nekog smeka iako je to realno eksploatatorska fransiza gde nema niceg novog ni originalnog.

valjda cu veceras uspeti da odgledam i ovaj novi.

Edited by Nikodije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...