Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Naravno da ga ima. Ima i Valjevskog. I Zajecarskog iz Zajecara, standardno dobar u maloj flasici. 

 

Ali uvek ima ljudi kojima sadrzaj nije bitan, pa kupuju 'zajecarsko' iz ns-a, niksicko iz niksica, grimbergen iz strasbourg-a, konig ko zna odakle, merak i apatinsko iz nasih 'najboljih' pivara...

Link to comment

:lolol: Da nećeš možda da kažeš da je to loše pivo?

meni je to ubedljivo najbolje kvalitet/cena pivo na našem tržištu!

 

edit: pa zar bar zaječarsko u maloj flašici nije iz NS-a?

Edited by scab
Link to comment

Stigla nova isporuka zebrew-a, idem na neku proslavu posle pa sam stukao samo porter. dosta liči na kasijusa iz kabineta ali je više nego duplo jeftiniji i jos to dodje na noge. jedino što su smanjili na 0.33 :(

Link to comment

:lolol: Da nećeš možda da kažeš da je to loše pivo?

 

Ne kazem da je lose, ali uvek treba gledati odakle je, rok trajanja, sastojke. Vrhunska piva se ne prave po licenci...

  

meni je to ubedljivo najbolje kvalitet/cena pivo na našem tržištu!

 

Meni plzensko. 95 din izlazi pola litre tocenog. Samo treba popiti 30l u par dana.

 

edit: pa zar bar zaječarsko u maloj flašici nije iz NS-a?

  

Stigla nova isporuka zebrew-a, idem na neku proslavu posle pa sam stukao samo porter. dosta liči na kasijusa iz kabineta ali je više nego duplo jeftiniji i jos to dodje na noge. jedino što su smanjili na 0.33 :(

Choco stout im malo lici na kasijusa. Porter im je isto bas dobar, laganiji. Kao sto rekoh i ostala vise nego korektna. Nije na trzistu, ali najbolji odnos cena/kvalitet.

Link to comment

meni je to ubedljivo najbolje kvalitet/cena pivo na našem tržištu!

 

Slabo mi ide multiquote-ovanje. Ima i malog iz Zajecara.

 

edit: pa zar bar zaječarsko u maloj flašici nije iz NS-a?

Link to comment

Tocenje piva u boce od 0.33 litra je najveca prevara poslednje cetvrtine 20. veka.

Da dodatno sjebu stvar, dosetili su se da staru standardnu limenku povecaju na 0.5 l.

Link to comment

vraćam se danas sa festa, i reko daj da kupim još jedno pivo ili dva, da probam i eksperimentišem

 

odmah tu na uglu moj zemljak je otvorio samopivo filijalu, lukavo u samom epicentru bankarstva i finansija - odvratno je, ali nužno,

i odmah su mi zapala za oko dva primerka: banana bread beer i bombardier premium bitter ale

 

10393919_10203780622023522_5325298362919

 

 

pa nije loše - oseća se ta banana, u stvari taj kolač od banane što se jede uz čaj, 5.2 posto alkohola, dobra kombinacija

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...