Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Neki dan bila je emisija Crvena linija sa Radovanovicem i jos nekoliko lekara i ex ministrom iz "regiona". Radovanović je bio u fazonu - ja moram da se složim sa kolegama....misleći na Nestorovića, Pelemiša i Kona u vezi sa nezatvaranj.m škola.
Izuzetno mi ide na živce ta strukovna solidarnost pogotovo kad u ovom slučaju nije do struke nego niko ne sme šizoju da kaže da nije trenutak za štosove i zajebanciju.
Šteta što nije došao Belanović jer ima potpuno radikalan pristup. Ispade da je Vučić poslušao njega a ne ove. Ovi saml prežvakavaju i razvodnjavaju. Jedan dan jedno drugi dan potpuno suprotno

Sent from my SM-J710F using Tapatalk


A ne, Radovanović se tu fino "ogradio" on je rekao kolege epidemiolozi, da mu ne prilepe i Nestorovića...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
Kon ce za dupe da se ujede sto je pristao da gostuje veceras..u svakom predlogu ga ima negde u pozadini. 
 
 
Mučeni Kon. Sad ima da vadi trnje [emoji38]

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
Mučeni Kon. Sad ima da vadi trnje [emoji38]

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

On je preko noći promenio stav i izjavio da ukoliko ne budu zatvorene škole, on izlazi iz stručnog tima. Preneo N1 ali nisam nigde našla snimak. No niko nije ni opovrgnuo.


Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
On je preko noći promenio stav i izjavio da ukoliko ne budu zatvorene škole, on izlazi iz stručnog tima. Preneo N1 ali nisam nigde našla snimak. No niko nije ni opovrgnuo.


Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Jeste. Pa se posle vadio kako ga nisu razumeli

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
2 minutes ago, gagilija said:

On je preko noći promenio stav i izjavio da ukoliko ne budu zatvorene škole, on izlazi iz stručnog tima. Preneo N1 ali nisam nigde našla snimak. No niko nije ni opovrgnuo.

priča se svuda da je on to rekao, ali on NIJE zapravo rekao to, već sledeće:

zatvaranje škola je neminovnost, ali ne ovog trenutka, a onda kada se bude uradilo, to mora biti do kraja školske godine najmanje da bi imalo smisla. po svemu što sam ja čula i pročitala od kona on je dosledan i konsekventan.

 

#utisak

radovanović se slaže sa mnom (i zdravim razumom) da je ovo za proglašenje vanredne situacije, a ne vanrednog stanja.

Link to comment

Da...vanredna situacija jer v.stanje može žvalavom da bude pokriće za kojekakve gadosti nevezane za koronu.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
11 minutes ago, steins said:

Mučeni Kon. Sad ima da vadi trnje emoji38.png

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

:lolol:

hteo da poludi dok je brojao respiratore

Link to comment
priča se svuda da je on to rekao, ali on NIJE zapravo rekao to, već sledeće:
zatvaranje škola je neminovnost, ali ne ovog trenutka, a onda kada se bude uradilo, to mora biti do kraja školske godine najmanje da bi imalo smisla. po svemu što sam ja čula i pročitala od kona on je dosledan i konsekventan.
 
#utisak
radovanović se slaže sa mnom (i zdravim razumom) da je ovo za proglašenje vanredne situacije, a ne vanrednog stanja.
Ma meni je Kon ok generalno...ali je primetna politika nezameranja i kod njega i kod Radovanovića. Opet šta i može on kao pojedinac

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment

Vise sam saznao o tome kako se ponasati zbog ovog virusa u vecerasnjoj Oljinoj emisiji nego u svim degenerikovim bulaznjenjima i gomilama bljuvotina njegovih podguznih muva.

Link to comment
Just now, Tutankamon said:

Vise sam saznao o tome kako se ponasati zbog ovog virusa u vecerasnjoj Oljinoj emisiji nego u svim degenerikovim bulaznjenjima i gomilama bljuvotina njegovih podguznih muva.

pa i ti si slikar naivac

 

Link to comment
3 minutes ago, Tutankamon said:

Vise sam saznao o tome kako se ponasati zbog ovog virusa u vecerasnjoj Oljinoj emisiji nego u svim degenerikovim bulaznjenjima i gomilama bljuvotina njegovih podguznih muva.

bukvalno.

 

za početak ono o maskama...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...