Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Da smradina ima mozga i morala ovakvi ljudi mu se ne bi skidali sa maloh ekrana ali ne, mora on da isprdi kako smo bili pred bankrotom a sada smo zvezda vodilja...

Link to comment

Kon je tada kada je prvi put govorio da smatra da je prekidanje nastave NA 2 NEDELJE nema smisla i da će se on povući iz tog tela ako se tako odluči..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

isto, prijatelju. 

isto. :D

 

cuti, posle reklama idemo i na cink :D salim se, ali mnogo je vazno kada je neko razuman, a da ne pricam o tome sto ima autoritet. kada bi se npr produzila emisija, buduci da su gosti odlicni, i da sve sto mogu da procesljaju na ovu temu, od specificnih do kompleksnih stvari, mislim da bi to bio pun pogodak.

Link to comment
 
cuti, posle reklama idemo i na cink [emoji3] salim se, ali mnogo je vazno kada je neko razuman, a da ne pricam o tome sto ima autoritet. kada bi se npr produzila emisija, buduci da su gosti odlicni, i da sve sto mogu da procesljaju na ovu temu, od specificnih do kompleksnih stvari, mislim da bi to bio pun pogodak.
U to bi bilo super jer ja cim olja kaze laku noc prebacujem, ne mogu da podnesen onu bajec wannabe droz sto ide odmah posle

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, ronin said:

Šta je tačno rekao za maske?

da nemaju puno smisla, moraju pravilno da se nose/uklanjaju sa lica, menjaju na par sati

 

i ukoliko se poštuju svi ti principi snižavaju mogućnost zaraze

 

od prilike. neka dopuni neko ako je bolje upamtio

Link to comment
1 minute ago, ronin said:

Šta je tačno rekao za maske?

 

kada se zavrsi utisak, vraticu ponovo na taj deo, i prepricacu ovde. npr, ono sto je meni bilo bitno jeste da se uverim ili razuverim u ono sto sam ja znao. mislim da je zoran radovanovic pricao na tu temu.

Link to comment

Treba ih nositi prema potrebi, u bolnicama ih nose, ali ne 24 casa...traju 2 sata otprilike kao zastita...znaci stavis ih kada udjes u prodavnicu, tamo gde je guzva, prevoz itd.

Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

da nemaju puno smisla, moraju pravilno da se nose/uklanjaju sa lica, menjaju na par sati

 

i ukoliko se poštuju svi ti principi snižavaju mogućnost zaraze

 

od prilike. neka dopuni neko ako je bolje upamtio

 

to je to! daleko da nisu od znacaja, ali je potrebnije osoblju u bolnicama jer su oni na udaru najvise, ili bilo ko ko je u kontaktu sa nekom osobom koja ima simptome. naglasili su da je vazno da se ne dira lice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...