Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

37 minutes ago, pt 2.0 said:

ništa mu ne fali (osim što je dss).

1 praznik za oči. :fantom:

 

 

edit. jebiga, dosadan je... počela sam da snoozujem nakon manje od 3 minuta njegove priče. :sad:

ne znam, meni je nekako pljosnat... ili pre razvucen.

 

ovo je ipak negledljivo.

Link to comment
17 hours ago, pt 2.0 said:

off komentar, al moram da kažem

ovaj miloš je v. dobar frajer. 

 

žoržo ne ume baš pravilno da koristi sve reči koje izgovara, al ima žara.

a ovaj treći pacovčić je iz grupe invizibilsa.


Pa to je Neca Pacov, to mu i jeste bio nadimak! Inace je moja generacija iz osnovne skole. Kad ne precrkoh od smeha sad :lolol:

Nisam pojma imala da se bavi politikom... vidim ime mi poznato a i fizionomija onako maglovito... pa hit! :lolol:

Link to comment
20 minutes ago, Leia said:

Pa to je Neca Pacov, to mu i jeste bio nadimak! Inace je moja generacija iz osnovne skole. Kad ne precrkoh od smeha sad :lolol:

:lolol::lolol::lolol:

 

koji sam ja meni character analyst profajler.

Edited by pt 2.0
Link to comment
1 hour ago, Leia said:


Pa to je Neca Pacov, to mu i jeste bio nadimak! Inace je moja generacija iz osnovne skole. Kad ne precrkoh od smeha sad :lolol:

Nisam pojma imala da se bavi politikom... vidim ime mi poznato a i fizionomija onako maglovito... pa hit! :lolol:

Охо, ишло се у 22. децембар. Иначе, Неца се у Србији бави политиком прилично активно и видљиво више од 20 година. 

Link to comment
19 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Охо, ишло се у 22. децембар. Иначе, Неца се у Србији бави политиком прилично активно и видљиво више од 20 година. 


Otkud znam, ja nisam u Srbiji vise od 20 godina, a daleko od toga da politiku pratim bas pomno...

Ti si s druge strane bas izuzetno detaljan i posvecen ako si informisan i ko je isao u koju osnovnu skolu :D 

 

Link to comment
Just now, Leia said:


Otkud znam, ja nisam u Srbiji vise od 20 godina, a daleko od toga da politiku pratim bas pomno...

Ti si s druge strane bas izuzetno detaljan i posvecen ako si informisan i ko je isao u koju osnovnu skolu :D 

 

Pa čovek je dve decenije bio profesionalni političar, logično je da poznaje kolege

Link to comment
2 minutes ago, Leia said:


Otkud znam, ja nisam u Srbiji vise od 20 godina, a daleko od toga da politiku pratim bas pomno...

Ti si s druge strane bas izuzetno detaljan i posvecen ako si informisan i ko je isao u koju osnovnu skolu :D 

 

 

Kako bre ne poznajes duo fantastikus Neca i Cole?

Link to comment
4 minutes ago, renne said:

Pa čovek je dve decenije bio profesionalni političar, logično je da poznaje kolege


E pa dobro, ja tek poslednjih par godina imam vremena da se udubim, da ne ispadam fikus u bg drustvu jer se jelte politika kao tema ne moze izbeci...

A sad sam se navukla kao baba na spansku seriju :isuse:

 

@Budja Nemam pojma :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...