Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

7 minutes ago, desboj said:

Nema na čemu. 

Realno mnogo veći likovi su se prodali pa se ne bih čudio/razočarao u kesaru. Najmanje verovatna varijanta (i najbolnija) je da se igra toliko prljava igra pa da je kesara namerno tu i kontrolisano muti vodu. Ali stvarno ne želim da verujem u to, Nada je jaka žena, oblaci se slojevito i umire poslednja.

čovek i jeste veliki u odnosu na to da li mu price tag viri iz dupeta.

tako da ne znam šta podrazumevaš pod mnogo veći likovi...

 

a kesić je dečko na mestu. 

Link to comment

Ne mislim da je sad Kesić de nekog paklenog plana vlasti, da zamajava narod.
Ovi iz AV ekipe, verovatno lakirana bubašvaba, ga drže tu, jer su procenili da on ne dopire do gledalaca koji su njima bitni. Na žalost što je tako..
Ne propuštaju oni priliku da reaguju, svakako. Tako su provalili da mu je repriza gledanija od originalnog termina, i nestade repriza...

Tako imate na RTV emisiju Pravi ugao, imali ste prvi ili drugi radni dan posle "upada u PTC" gost je bio Jeremić, Boško je bio skoro, u vreme štrajka poštara onog predstavnika sindikata, ispreskakan je propisno Vučević posle one farse sa prijavom...
Ali ta emisija je slabo gledana, imala je reprizu u 22.30 i kad su provalili da se to gleda, ćao nema reprize...
No kad su bili protesti oni su izvukli spisak gostiju i rekli: evo vidite ko su sve bili gosti...
Dakle, po meni, Kesić radi ono što radi, to mu je posao, to ume da razveseli one koji ga gledaju, no nemojmo se zavaravati dometima toga. Što opet nije njegova krivica, on taj format radi u punoj snazi...

BTW, mogla bi moderacija da preseli ovo na onaj topik da ne zastranjujemo ovde...




... Shiit has hit the fan...

Link to comment

meni nije baš jasno ovoliko pljuvanje po kesiću, ali da dodam i ivanovića

 

kako ppp-u baš ništa ne valja, ni to mi nije jasno

 

valjda bi bilo bolje da nemamo ništa, jer nisu monty python :sad:

 

ok, razumem da mnogi ne vole ivanovića. nisam ni ja očarana, ali kada počne da napušava vesića, e to mi je zlata vredno

i ne samo vesića, nađe se tu svašta, ali eto, probirljiva ppp publika nema stomak da odgleda ni kesića ni ivanovića, ali zato zna da su nikakvi komičari, kritičari, glumci ili šta već

 

ok, može svako da živi u svom balonu, ko mu brani, ali mislim da je onda nefer kritikovati one koji su iz tog balona izašli, pa kako tako

Link to comment
15 minutes ago, dùda said:

meni nije baš jasno ovoliko pljuvanje po kesiću, ali da dodam i ivanovića

 

kako ppp-u baš ništa ne valja, ni to mi nije jasno

 

valjda bi bilo bolje da nemamo ništa, jer nisu monty python :sad:

 

ok, razumem da mnogi ne vole ivanovića. nisam ni ja očarana, ali kada počne da napušava vesića, e to mi je zlata vredno

i ne samo vesića, nađe se tu svašta, ali eto, probirljiva ppp publika nema stomak da odgleda ni kesića ni ivanovića, ali zato zna da su nikakvi komičari, kritičari, glumci ili šta već

 

ok, može svako da živi u svom balonu, ko mu brani, ali mislim da je onda nefer kritikovati one koji su iz tog balona izašli, pa kako tako

da, zaista smo se svi slatko smejali ivanovićevim rasitičkim pošalicama, prosto ne znam odakle ta 1 odbojnost prema njemu. ali on je sad kao na nekoj "našoj" strani, pa je ok

Link to comment
17 minutes ago, dùda said:

 

 

valjda bi bilo bolje da nemamo ništa, jer nisu monty python :sad:

 

 

A ni taj Monthy nije baš bog zna šta... :fantom:

 

Ne znam, ja volim Kesića da ogledam, meni je to kao predlozi u utisku sa satiričnim kontarom na sve to...

 

Ivanović je drugi par čarapa, meni se njegov humor stvarno ne dopada... Ima on momenata, ali i ima nogo više momenata gde me je sramota što sam to čuo na TV-u... Zato Ivanovića jako, jako retko gledam, a Kesića uglavnom pratim...

Link to comment
6 minutes ago, teacher said:

da, zaista smo se svi slatko smejali ivanovićevim rasitičkim pošalicama, prosto ne znam odakle ta 1 odbojnost prema njemu. ali on je sad kao na nekoj "našoj" strani, pa je ok

Ubiće nas jbna politička korektnost i pristojnitiy :cry:

Link to comment
9 minutes ago, teacher said:

da, zaista smo se svi slatko smejali ivanovićevim rasitičkim pošalicama, prosto ne znam odakle ta 1 odbojnost prema njemu. ali on je sad kao na nekoj "našoj" strani, pa je ok

u srbiji ništa nije ok, jasno

 

Link to comment
29 minutes ago, radisa said:

Ivanović je drugi par čarapa, meni se njegov humor stvarno ne dopada...

+1

Da nije komedijanata (Dinčić prvenstveno) bilo bi skoro negledljivo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...