Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

47 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovo ti je bezveze...



... Shiit has hit the fan...
 

 

u pravu si. ovo mi je bilo glupo što sam napisala. on je debelo plaćen za svaku svoju izgovorenu reč, mi nismo. sutra da dođe do nekog sranja zbog toga, iza njega će stati mediji, iza nas, običnih ljudi, ne. 

iza svega ostalog što sam napisala stojim.

Link to comment

Kesicev humor je, jebi ga, vrlo pravolinijski. Njegove emisije pak su jako dobre, cak i sa takvim pravolinijskim humorom. Otvara prave teme i gadja tamo gde treba. Fajront Republika nije bila losa, barem onih par koje sam odgledao. 24 minuta vise nego dobra satira, ko ocekuje Monti Pajton neka ide u Rumuniju oh wait

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

 

 dostojan je da sa ostalom dvojicom bude u utisku na ovu temu zato što ima srce na pravom mestu i  što je aleksandra obradovića od jednog trenutka stavi kao nezaobilaznu temu svake svoje emisije.

 

 

srce na pravom mestu je sasvim dovoljan razlog da bude i cesce pozivan, nije mi ni smesan previse al uzivam, ponekad, po liniji zajednickih stavova s prozivanjem lazi i ludosti onako, na gomili

plus dovodi ok muzicare

ne znam da li je sve prezentacija, meni deluje da i nije, da unosi nekad svoje

 

Link to comment
10 minutes ago, Caligula said:

Otvara prave teme i gadja tamo gde treba. Fajront Republika nije bila losa, barem onih par koje sam odgledao. 24 minuta vise nego dobra satira, ko ocekuje Monti Pajton neka ide u Rumuniju oh wait

 

 

Kesicevo "otvaranje" tema kao i njegova emisija je totalno nebitna pojava, zato jos uvek i opstaje.

 

Priznajem da nisam znao da je specijalno insistirao na aferi Krusik u svojim emisijama posto ga i ne gledam (gledao sam malo i ne dopada mi se) ... tako da cu da ublazim moje insistiranje da je *totalno* los gost za emisiju sa Obradovicem (svakako je los izbor).

Nadam se da ce i mene iznenaditi.

 

 

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

 

Jesi li gledao par poslednjih na primer?

Nisam, probao sam ali mi se ne dopada.

Ne menja situaciju, nebitan je njegov efekat zbog samog koncepta,  nacina na koji prezentuje a i zato sto ga uglavnom gledaju oni koji su opoziciono nastrojeni .. zato im vise smeta Ivan Ivanovic i njega su i sklonili.

Kakav god da je Ivanovic on bi mozda nekome i otvorio oci.

 

ordi, gledao sam na N1 kad je gostovao skoro nesto ...

Link to comment

Ivanović bi nekome otvorio oči, koji posveti politici 3 od 10 uvodnih šala... U odnosu na kesića koji ih isecira do u tančine i cele emisije posvećuje samo tome... Svašta ću čuti.

Ivanovića nisu sklonili, sam je otišao, to prvo. Drugo, mnogo je lajaviji bio po tviteru a i u emisijama, ozbiljno i lično ih napušavajući, dok Kesić ipak to uvije u neku humoresku, iako je mnogo detaljniji i konstruktivniji u svom pljuvanju.

 

A i Kesiću ističe ugovor na kraju godine, pa ćemo da vidimo šta će biti i sa njim. 

Link to comment
2 minutes ago, mjone said:

Nisam, probao sam ali mi se ne dopada.

Ne menja situaciju, nebitan je njegov efekat zbog samog koncepta,  nacina na koji prezentuje a i zato sto ga uglavnom gledaju oni koji su opoziciono nastrojeni .. zato im vise smeta Ivan Ivanovic i njega su i sklonili.

Kakav god da je Ivanovic on bi mozda nekome i otvorio oci.

 

ordi, gledao sam na N1 kad je gostovao skoro nesto ...

 

Ivanović je sam otišao, mogao je da ostane na nac frekvenciji. nisu ga sklanjali na opskurni kablovski kanal kao Olju

Link to comment
10 hours ago, mjone said:

Kesicevo "otvaranje" tema kao i njegova emisija je totalno nebitna pojava, zato jos uvek i opstaje.

Ne znam da li je bitna ali je jedina emisija (ili šou) koja se hvata na anteni a da radi relativno žestoku prozivačinu svih grana vlasti. 

 

@ordi

I sam je u jednom intervjuu rekao da mu nije jasno kako i zbog čega ga niko ne dira niti se meša u uređivačku politiku kad se zna da se mnogo manji pokušaji kritike vlasti satiru u korenu. E to je onaj wtf deo. Ima smisla jedino ako se provuče kroz 3ABEPA filter da je sve iscenirano, ali opet.

 

O smešnoći nema smisla raspravljati, lično sa imitiranjem brbane je obrnuo

Edited by desboj
Link to comment
7 minutes ago, desboj said:

 

@ordi

I sam je u jednom intervjuu rekao da mu nije jasno kako i zbog čega ga niko ne dira niti se meša u uređivačku politiku kad se zna da se mnogo manji pokušaji kritike vlasti satiru u korenu. E to je onaj wtf deo. Ima smisla jedino ako se provuče kroz 3ABEPA filter da je sve iscenirano, ali opet.

 

O smešnoći nema smisla raspravljati, lično sa imitiranjem brbane je obrnuo

 

 

hvala ti što si pojasnio svoj sinoćnji post jer mi se za trenutak učinilo da ti je čudno ono što sam navela kao nepobitnu činjenicu, pa da je otud stigao onaj wtf. nesporazum, šta ćeš...

 

elem, sinoć uđem na tviter i u pretraživač ukucam nešto tipa "kesić njihov" i jeste li znali da postoji nekolicina koja upravo ovako i tvrdi?

 

evo, kopiram neke:

 

 

 

 

 

 

 

itd. probajte sami već.

 

neki su, na primer, otišli i dalje tvrdeći da su žanetić i ekipa u istom tom kolu.

 

zanima me šta ppp svet misli o ovome i odakle bi mogle da potiču ovakve tvrdnje?

 

ja ne mislim tako, već delim mišljenje onih da kesića ne diraju jer ionako većina sns biračkog tela nema kapacitet da ga razume  a kako mu se ugovor svakako bližu kraju, primetila sam da ih sve kvalitetnije proziva pošto, valjda, nema šta da izgubi.

Link to comment

Nema na čemu. 

Realno mnogo veći likovi su se prodali pa se ne bih čudio/razočarao u kesaru. Najmanje verovatna varijanta (i najbolnija) je da se igra toliko prljava igra pa da je kesara namerno tu i kontrolisano muti vodu. Ali stvarno ne želim da verujem u to, Nada je jaka žena i umire poslednja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...