Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

13 hours ago, pt 2.0 said:

Je l se to samo meni čini ili je Olja otvoreno pissed na utiske iz Skupštine i oko Brnabe?

 

meni se činilo da su svi više ispižđeni uopšte, osim ovog mučenog obradovića... olja kad je rekla, vi se beše obradović prezivate, pa kesić, gospođa mama to je ime vaše majke, pa vuk cvijić, hibridni rat to je verovatno naučio u onih 15 dana vojske...

bilo je duhovito ali se niko nije smejao.

Link to comment

Odgledah sada predloge, dodje mi da sve porazbijam oko sebe. Rekoh već nekoliko puta, sva ova imena i danasnje dogadjaje zapamtiti i zapisati, jer doće jednom i taj dan i sve naplatiti sa kamatom. Kod svakog.

Link to comment

Pantela se uz balavog pretvara u mitsko zlo, ono sto mislimo da postoji samo u knjigama i sto je preterano napisano radi lepote jezika i isticanja poruke.

 

Ali qratz, to govedo postoji u stvarnom zivotu i dise vazduh.

Link to comment
41 minutes ago, slepa živana said:

meni se činilo da su svi više ispižđeni uopšte, osim ovog mučenog obradovića... olja kad je rekla, vi se beše obradović prezivate, pa kesić, gospođa mama to je ime vaše majke, pa vuk cvijić, hibridni rat to je verovatno naučio u onih 15 dana vojske...

bilo je duhovito ali se niko nije smejao.

da, dobro zapažanje.

 

meni je potpuno jasno zašto je obradović miran.

on je svoj višegodišnji teret skinuo i raspakovao pred sve nas.

 

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ovo kad se gleda ova Pantela... Zaista čovek da popizdi...
 

 

Али кад рече Е да је Вучић био на власти 2006. Црна Гора се не би одвојила, па кад повратио нисам.

Link to comment
 

Али кад рече Е да је Вучић био на власти 2006. Црна Гора се не би одвојила, па кад повратио нисам.

gde je ona bila 2006?

 

iz radoznalosti pitam.

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...