Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Gledao više emisija u kojima je Kesić gost, i te kako ima šta da kaže na svaku temu, i to ne na banalan i dosadan način već naprotiv. 

Tako da, zašto da ga ne vidimo i u utisku.

 

I naravno da ga ne gledam kao komičara, čovek je jedan od retkih koji jebu vlast, i to dobro jebu. I ljudi to dosta gleda, rekao bih po yt pregledima, umesto da ga pravimo od blata, mi ćemo da kenjamo o humoru, i ko mu piše fore... Što bi rekli, nije on, mi smo govna. 

Link to comment

@Frank Pembleton mjonetov post od kojeg je i krenula rasprava o kesićevoj inteligenciji i humoru glasi ovako:

 

Quote

Dobri gosti ali kako Kesic sa njima u pm... morao je tu neko ozbiljniji i neko ko zapravo ume nesto pametno da kaze umesto Kesica

 

ja samo kažem da mašite temu i da je nebitno da li je kesić intelektualna gromada ili bog humora. dostojan je da sa ostalom dvojicom bude u utisku na ovu temu zato što ima srce na pravom mestu i  što je aleksandra obradovića od jednog trenutka stavi kao nezaobilaznu temu svake svoje emisije.

 

i ostala dvojica su tu zbog toga što su pre svega hrabri ljudi.

dakle, goste spaja ljudskost, hrabrost i srce.

Edited by pt 2.0
Link to comment

i ne zaboravite da svi vi ovde pišete pod lažnim imenima, pljujete ušuškani iza svojih ekrana, a taj isti kesić je trenutno jedini na njihovoj televiziji koji ih pod punim imenom i prezimenom blati. 

Edited by ordi
Link to comment
12 minutes ago, ordi said:

ne, ali se zalepio za humor ko muva na govno

gledaj dublje, okani se vedrane

pa našta da mu se nalepim, na društveni angažman?

 

 

e

i guske su spasile rim

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
i ne zaboravite da svi vi ovde pišete pod lažnim imenima, pljujete ušuškani iza svojih ekrana, a taj isti kesić je trenutno jedini na njihovoj televiziji koji ih pod punim imenom i prezimenom blati. 
Ovo ti je bezveze...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

 

 

 

[mention=295]Frank Pembleton[/mention] mjonetov post od kojeg je i krenula rasprava o kesićevoj inteligenciji i humoru glasi ovako:

 

Dobri gosti ali kako Kesic sa njima u pm... morao je tu neko ozbiljniji i neko ko zapravo ume nesto pametno da kaze umesto Kesica

ja samo kažem da mašite temu i da je nebitno da li je kesić intelektualna gromada ili bog humora. dostojan je da sa ostalom dvojicom bude u utisku na ovu temu zato što ima srce na pravom mestu i  što je aleksandra obradovića od jednog trenutka stavi kao nezaobilaznu temu svake svoje emisije.

 

i ostala dvojica su tu zbog toga što su pre svega hrabri ljudi.

dakle, goste spaja ljudskost, hrabrost i srce.

 

Dobro, svi osim nekih....

Drugo šta znači dostojan?

Pa, jel Olja kuka da ovi iz SNS neće da dođu i da je bojkotuju?

Ne zove ona u UN nedelje ljude koji su samo kritikom AV i kamarile "zaslužili".

Kod nje bi gostovali i ovi iz SNS kada bi im dozvolili da dođu....

 

 

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment
Just now, Frank Pembleton said:

Dobro, svi osim nekih....

ne razumem.

 

Quote

Drugo šta znači dostojan?

napisala sam jasno gore u postu: dostojan da govori na ovu temu (uzbunjivača, hrabrosti itd.)

meni je sasvim očigledno da svaka emisija utiska ima zapravo 1 konkretnu temu (mimo onoga što nose predlozi utisaka za tu nedelju), i da je ta tema neka osnova koja povezuje goste u studiju.

tema za nedelju (kako je ja shvatam) je uzbunjivanje i hrabrost da se kriminal i korupcija obelodanjuju u današnjoj srbiji. iz ugla jednog heroja, jednog dosta hrabrog novinara i jednog dosta hrabrog satiričara/zabavljača.

 

Quote

Pa, jel Olja kuka da ovi iz SNS neće da dođu i da je bojkotuju?
Ne zove ona u UN nedelje ljude koji su samo kritikom AV i kamarile "zaslužili".
Kod nje bi gostovali i ovi iz SNS kada bi im dozvolili da dođu....

ovo isto ne razumem što pišeš u odgovoru na moj post. 

ja nisam pisala načelno o emisiji utisak nedelje, nego o konkretnoj, jednoj, tematskoj, koja treba da se prikaže sada u nedelju.

 

 

nevezano za tebe lično, i ovo na šta ti odgovaram, meni se čini da vi ne gledate kesića, a naročito da ga ne gledate u poslednja 3 meseca... svačega je bilo po emsijama, što sa humorom nema puno veze.

od ovog istrajavanja na obradoviću, do onoga "odgovaraćete!"

Link to comment



ovo isto ne razumem što pišeš u odgovoru na moj post. 
ja nisam pisala načelno o emisiji utisak nedelje, nego o konkretnoj, jednoj, tematskoj, koja treba da se prikaže sada u nedelju.
 
 
nevezano za tebe lično, i ovo na šta ti odgovaram, meni se čini da vi ne gledate kesića, a naročito da ga ne gledate u poslednja 3 meseca... svačega je bilo po emsijama, što sa humorom nema puno veze.
od ovog istrajavanja na obradoviću, do onoga "odgovaraćete!"


Pa ja sam rekao da niko nije rekao da ne treba da gostuje, ti si citirala da je neko ipak reakao da ne treba da gostuje...
Mislim da većina nema ništa protiv njegovog gostovanja...

To oko toga da li je on baš za tu temu, pa šta znam, to je tema na koju bi se moglo imati milion gostiju, ne vidim iskreno šta on ekskluzivno može da nam kaže o toj temi.
Ja bi recimo voleo da vidim tužioca o toj temi, nekoga iz MO, iz MUP. No to se naravno neće desiti.

Dakle, nije ta emisija tu da deli medalje, nego da se nešto novo sazna od tih gostiju. Ja iskreno mislim da Kesića nećemo ništa novo saznati. Što ne znači da mi smeta njegovo gostovanje.

A Obradović je tema već ihaha to što se jedna epizoda UN proglasi tematskom sa fokusom na tome je nebitno...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...