Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

pa to dosta govori o njima.

 

da ima mozga ko što nema i da ne gleda ko tele u šarena vrata, pa nek balave. ovako, muškarci po ko zna koji put potvrđuju teoriju da su buzdovani koji bi samo da blenu u sise i dupeta, te da se pametnih žena klone jer su ništa do kukavice i žene im služe samo kao trofej, a za slučaj da su im nedostižne, onda pljušte onakvi bolesni komentari kao ispod njenih klipova. ne bih takvog muškarca takla tuđom rukom.

ima i muškaraca izuzetaka, naravno, koji iskaču iz ovog šablona.

Link to comment

 

 

 

 

 

dobro je da se ne prikaza. ne podnosim te smejuljave (je l' to reč?) face. to ima i ana ivanović kikikiki meč je bio naporan kikikiki. šta se kreveljiš, ženo? mada, anu podnosim jer je normalna osoba, dok je ovoj prvoj "karijera" upitna i presmešna.

 

i cipele i lak, al mi je gadno da gledam onolki izrez a koža s flekama, onim staračkim. moguće je i da nisam dobro videla, popila sam imigran i zato sam besna. 

 

[emoji3][emoji3]

 

Danas cu da pogledam emisiju, ali to za smejuljenje i smeskanje si apsolutno u pravu (osim kod Ane, ona je ono detinje naivna, ali da malo preteruje sa osmesima iako joj stoje fenomenalno), s tim sto to ne podnosim ni kod muskaraca, ima takvih i iz iskustva to su neiskreni ljudi, ne bas dobri (prema meni bili) tako da ih izbegavam i zazirem.

Za ostatak sudim veceras.

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

Ja bih voleo i sise i dupe, kao i inteligentnost.

Ali, kao sto zene vise vole Bred Pita u krevetu nego Stivena Hokinga, tako i "mi" vise volimo Hanu, nego Dzermejn Grir.

 

pod jedan, ovo sa hokingom ti je bilo krajnje neumesno poređenje.

 

drugo, da li insinuiraš da lepe žene (lepota je u oku posmatrača, ja da se ogradim) jedva čekaju da uskoče u tvoj/nečiji krevet? 

 

Link to comment

Ana je zaista lepa, Hana je ishajpovana. Izvinte al pačja usta...kao nisam stavila puno silikona/polimera/oho lepka pa nisam tipicna silikonjara i igram na pamet.

I onda ode kod Radula...

 

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
37 minutes ago, ordi said:

pa to dosta govori o njima.

 

da ima mozga ko što nema i da ne gleda ko tele u šarena vrata, pa nek balave. ovako, muškarci po ko zna koji put potvrđuju teoriju da su buzdovani koji bi samo da blenu u sise i dupeta, te da se pametnih žena klone jer su ništa do kukavice i žene im služe samo kao trofej, a za slučaj da su im nedostižne, onda pljušte onakvi bolesni komentari kao ispod njenih klipova. ne bih takvog muškarca takla tuđom rukom.

ima i muškaraca izuzetaka, naravno, koji iskaču iz ovog šablona.

 

Zezam se ja, znaš i sama, ali...

 

Ne mislim da nema mozga, ok, kod brata Radula je u stranci, ali ima i gorih grehova. U svakom slučaju nije osmo svetsko čudo sveta da se ljudi fiksiraju samo na fizičko, neće sigurno tražiti ženu u voditeljki emisije i potezati te kriterijume.. Pa barem si ti hvalila milion tipa za izgled, mislim na selebe i sl.

 

Mislim da to ne govori ništa o njima osim da im se sviđa Hana, ne treba generalizovati. A sa obzirom na to da toleriše te komentare koje spominješ, nisam siguran ni da njoj smeta ta i takva pažnja muškaraca pošto bi lagano mogla da zabrani komentare, jer emisije manje više niko ni ne komentariše. Cenim da je u neku ruku to loži, diže samopouzdanje ili šta već. 

Al u suštini da, likovi koji ostavljaju  extremne od tih komentara svakako nisu najbolji primerci vrste.

Link to comment
8 minutes ago, Mil@n said:

nije osmo svetsko čudo sveta da se ljudi fiksiraju samo na fizičko, neće sigurno tražiti ženu u voditeljki emisije i potezati te kriterijume

 

to je moje pitanje - bi li ste ženili nekog poput hane (to što je s radulencetom u stranci, najmanje mi smeta, više sam imala u vidu njen blud i razvrat, pućenje i kikoćenje - bljaaaaaaaaak!) i zbog koga/ćega onda ženite pristojne osobe? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...