Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

On 18.11.2019. at 14:13, ordi said:

 

to je moje pitanje - bi li ste ženili nekog poput hane (to što je s radulencetom u stranci, najmanje mi smeta, više sam imala u vidu njen blud i razvrat, pućenje i kikoćenje - bljaaaaaaaaak!) i zbog koga/ćega onda ženite pristojne osobe? 

jok vala. a ja, kao pristojan čovek, oženio sam se pristojnom ženom. 

Link to comment

Raduletove misli su jasne, tačne, pogađaju poentu, ali ipak ne bih jednog autokratu  menjao drugim ...

 

I da ništa drugo nije rekao, njegovo gostovanje je bilo pun pogodak kada je izneo "insajderske" informacije dok je bio ministar da se sadašnji preCednik ozbiljno bavi samo marketingom, analizom javnog mnenja, spinovanjima, kreiranjem paralelne stvarnosti putem medija koje kontroliše ...

Link to comment

Auuuu razvaljivanje Basare

 

https://www.danas.rs/dijalog/reakcije/strmopizd-famoznog-basare/?fbclid=IwAR2rIB8mcz3uC4ZgrshhO_iN67PiHnLJMXz8-Z_wEekO33r7RyWZmDbg5I4

 

:hail:

 

Quote

Dakle, pošto je Basara uvek bio isti, zašto se odjednom uzibretio komentarluk i već desetak dana se ne smiruje? Stvar je jednostavna. Vođen Oljinim zavodljivim glasom, neprejebivi kolumnista je svoju dušu i um razgolitio pred svekolikim gledateljstvom i vlastitim čitateljstvom.

Postalo je belodano da su njegova vrcavost i jezičko majstorstvo Panova frula u potrazi za sinekurom, a da je on, basaračkim jezikom kazano, običan sinekurofil ili, kraće, sinekurac (s dugim uzlaznim akcentom na trećem slogu).

I ranije se znalo za njegove veze sa Bebom Popovićem, koji već dugo, čak ni za laike, nije običan mešetar, već metafora za političko intrigantstvo. Za mnoge je novina da je Basara s tim čovekom toliko često da ih je više puta u razgovoru ometao telefonski poziv Vrhovnog bića.

 

Edited by Caligula
Link to comment
7 hours ago, gospa buba said:

kako se odgovara na ovo? poshto teshko da ce se pravi mrtav :unsure:

sent from bubamoto
 

 

Podupla dozu vinjaka (ili sta vec konzumira) pa naskraba nesto u besu i agoniji.

 

Btw ubi ovaj lekar za sve pare.

Link to comment
 
Podupla dozu vinjaka (ili sta vec konzumira) pa naskraba nesto u besu i agoniji.
 
Btw ubi ovaj lekar za sve pare.
pa zato i nisam sigurna da ne treba da plej ded, ovo je nezgodan protivnik. i chitao je napisano, ne samo na novinama :unsure:

sent from bubamoto

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...