Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

21 minutes ago, gospa buba said:

pa shto da ne bude i radule? jel bio boshko? :unsure:

sent from bubamoto
 

aaaa, pa nemoj tako, ne mogu njih dva u istu rečenicu

radule nema obožavateljke čak ni na ppp :D

Link to comment
24 minutes ago, dùda said:

aaaa, pa nemoj tako, ne mogu njih dva u istu rečenicu

radule nema obožavateljke čak ni na ppp :D

nemoj tako radule je zavrshio najtezi fakultet.

 

nek zove radula i cirjaka, da se upoznaju ^_^

Link to comment
   

...

 

 

 

 

problem je domacinske prirode, pazi shta ti kazem. ceo vek ih gledam, znam sve simptome hihi.gif  samo 30x manje ljudi ga prati nego georgijeva slobu, a zamisli neke shmizle mozga bez [emoji38]ol: danas sam ga slushala na nekom opskurnom mediju. chovek se strashno muchi. od eteefovca koji je promashio fudbal gori je jedino profesor medicine koji je promashio fudbal. ne znam shta da kazem.

 

botovi brate.

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
On 12.11.2019. at 17:12, harper said:

 

Brate mili, ne znam odakle bih poceo. Krenuo sam da ti odgovaram na onaj post od pre dve strane pa sam video ovaj i odustao. Dzaba je tebi bilo kakva ideja kad si promasio analizu situacije jer osnovne stvari ne znas. Ovoliku koncentraciju formalne i neformalne moci, disproporcionalne realnoj podrsci u birackom telu, ne znam da li je iko imao u Srbiji ikada. Milosevic je imao vecu formalnu moc ali je imao i vecu realnu podrsku u birackom telu, jacu opoziciju, politicku i javnu, i manjak podrske vani u duzem periodu svoje vlasti. To da li ce Vuciceva moc pasti ili nece pasti kao kula od karata jednog dana u limburgu mesecu je savrseno nebitno, ono sto je bitno i realno je sta on danas moze, sme i hoce da uradi u Srbiji. Njegova mafijaska infrastruktura po dubini drzi u saci, ucenjene i zastrasene, kompletan dijapazon od ministarstava sile, preko neformalnih i formalnih grupa koje iskacu iz sopstvene nadleznosti, pa sve do radnika po provincijskim fabrikama.

 

Opozicija jeste slaba i vode je diletanti ali tvrditi da je krivica u njoj i da bi Vucic sutra pao kad bi neki titani politicke misli (Marinika Tepic, jebo te, nadam se da se salis) preuzeli opozicione stranke, ne samo da je netacno, vec je i jako opasno i bezobrazno kafansko palamudjenje, kakvom se Basara opasno prepustio poslednjih godina. Vucic Srbijom ne vlada politickim polugama vec kriminalnim, "uspeo" je da kriminalizuje maltene sve bitne institute drustva, uspostavio je laz, bezakonje i svaki moguci oblik nasilja kao legitimna politicka sredstva koja se ne libi da koristi beskrupulozno i bahato.

 

Naravno da ce cela ta njegova struktura jednog dana da prekurci i da pukne kao ruzan i gnojan cir, u prirodi je ovakvih zloupotreba da su progresivne i vremenom izgube kontakt sa realnoscu ali, znas kako kazu, do Soluna sto somuna. Treba preziveti to.

 

Harpere, dzaba se trudis.

 

Steinsov opus je fasciniranost golom silom. Njegov ugao gledanja je iskljucivo "jaci tlaci" i "muda". Nema veze o kom politickom pitanju je rec.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...