Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

20 minutes ago, Caligula said:

@ordi  Hanica je u studiju :heart:

 

 

 

dobro je da se ne prikaza. ne podnosim te smejuljave (je l' to reč?) face. to ima i ana ivanović kikikiki meč je bio naporan kikikiki. šta se kreveljiš, ženo? mada, anu podnosim jer je normalna osoba, dok je ovoj prvoj "karijera" upitna i presmešna.

 

17 minutes ago, pt 2.0 said:

super je bluza. 

konzervo :fantom:

 

i cipele i lak, al mi je gadno da gledam onolki izrez a koža s flekama, onim staračkim. moguće je i da nisam dobro videla, popila sam imigran i zato sam besna. 

Link to comment
44 minutes ago, pt 2.0 said:

super je bluza. 

konzervo :fantom:

 

@1n54jd3r :lolol: dešava se... 

sad ozbiljno - kad sam videla da je SR gost, to mi je bilo pomalo spooky. ako se ne varam, SR je valjda bio poslednji gost Utiska pre prekidanja? 

Milsim da je Beba bio poslednji.:ph34r:

Radule je trebao biti ranije, ali je umesto njega uleteo Vučić. Ne znam je li gostovao naknadno.

Edited by mraki
Link to comment

Radule stvarno odličan kada govori o lažnim Arapima, podizanju PDV-a i slično.

Opozicija da je pametna uzela bi ove računice o vrednosti poklonjenog zemljišta u BNV, pa sume koja je isplaćena za otkup Simpove zgrade, Bristola, Eurosalon-a i čega već sve ne. Pa onda koliko je plaćen Kopernikus, koliko je Krušik u gubitku zbog Branka Stefanović i ekipe, koliko je javni dug skočio od kako je Vučić na vlasti i još par sličnih stvari, napravila flajere i besomučno delila svuda po Srbiji.

Link to comment
10 hours ago, ordi said:

dobro je da se ne prikaza. ne podnosim te smejuljave (je l' to reč?) face. to ima i ana ivanović kikikiki meč je bio naporan kikikiki. šta se kreveljiš, ženo? mada, anu podnosim jer je normalna osoba, dok je ovoj prvoj "karijera" upitna i presmešna.

...

i cipele i lak, al mi je gadno da gledam onolki izrez a koža s flekama, onim staračkim. moguće je i da nisam dobro videla, popila sam imigran i zato sam besna. 

bejbe, moj prozor u svet je 14 inča drljavog laptopa.

od svega ovoga videla sam da lak odudara.

sem toga, meni su svi lepi i mladi i blurovani i bez fleka i pega i bora i pora.

 

p.s. obožavam da te čitam kad si pissed na svet. :D:wub:

Link to comment
Radule stvarno odličan kada govori o lažnim Arapima, podizanju PDV-a i slično.

Opozicija da je pametna uzela bi ove računice o vrednosti poklonjenog zemljišta u BNV, pa sume koja je isplaćena za otkup Simpove zgrade, Bristola, Eurosalon-a i čega već sve ne. Pa onda koliko je plaćen Kopernikus, koliko je Krušik u gubitku zbog Branka Stefanović i ekipe, koliko je javni dug skočio od kako je Vučić na vlasti i još par sličnih stvari, napravila flajere i besomučno delila svuda po Srbiji.

 

 

Eee al treba onda malo izlizati cipele, pocepati đonove...

 

Nego, bio dobar Radule?

 

... Shiit has hit the fan...

 

 

 

Link to comment

Bar onoliko koliko sam ja gledao. Ja sam slušao taj deo o lažnim Arapima i sl.

I kada je na kraju odgovorio onom sns-ovom glasaču koji je pitao kako se to država zadužuje, a pada nam javni dug.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...