Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

A zašto Petričić toliko ne voli preCednika, zna li neko ...? U redu je biti kritičan i sve, ali Duško je nekada baš brutalan ... Da se razumemo, ne kažem da mi se to ne sviđa, nego me interesuje. Onako, fenomenološki ...

Link to comment

Jel to ovaj?

 

– Veliki broj studenata zaista nije spremno da nauči valjano Osnove ekonomije i Ekonomsku tranziciju, pa često traže izgovor u tome da ne valjaju profesor i asistent. Odnosno, Miodrag Zec i Ognjen Radonjić. Međutim, kod Ognjena Radonjića postoji neka patološka potreba da ponižava studente i to čini sa velikim zadovoljstvom. Kada je u pitanju Miodrag Zec, o njemu imam veoma visoko mišljenje. On je vrhunski intelektualac. Sjajno prenosi znanje. Koristi slikovite primere koji se pamte do kraja života. Ali bih i njemu mogao da zamerim to što je Ognjenu potpuno prepustio ispitivanje i apsolutno je nezainteresovan za očigledan teror koji većina studenata trpi – rekao je Luka za NOIZZ.

Edited by Milosh76
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Jel to ovaj?

 

– Veliki broj studenata zaista nije spremno da nauči valjano Osnove ekonomije i Ekonomsku tranziciju, pa često traže izgovor u tome da ne valjaju profesor i asistent. Odnosno, Miodrag Zec i Ognjen Radonjić. Međutim, kod Ognjena Radonjića postoji neka patološka potreba da ponižava studente i to čini sa velikim zadovoljstvom. Kada je u pitanju Miodrag Zec, o njemu imam veoma visoko mišljenje. On je vrhunski intelektualac. Sjajno prenosi znanje. Koristi slikovite primere koji se pamte do kraja života. Ali bih i njemu mogao da zamerim to što je Ognjenu potpuno prepustio ispitivanje i apsolutno je nezainteresovan za očigledan teror koji većina studenata trpi – rekao je Luka za NOIZZ.

na to sam i ja naleteo

 

ass zeca, retko ogavan lik

:isuse:

 

Link to comment
na to sam i ja naleteo
 
ass zeca, retko ogavan lik
:isuse:
 
Što ogavan? Zbog ovog ponižavanja studenata?




...shiit has hit the fan...

Link to comment
13 hours ago, stoka said:

A zašto Petričić toliko ne voli preCednika, zna li neko ...?

 

?

 

Covek ima najzdraviju mogucu reakciju na ovu bolestinu. Sada ispade da preteruje ili sta?

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...